Alte știri din fotbal
Florin Bratu nu are răbdare! Sâmbătă va sta pe bancă, după ce a revenit în Superliga
0
Adrian Porumboiu crede că a aflat cât câștigă lunar Vassaras: „E un salariu modest pentru un fost arbitru”
0
Leo Grozavu a plecat de la FC Botoșani » Anunțul oficial: „Mulțumim, leule!”
29
Conflictul din Orientul Mijlociu are ecouri și în sport » Au refuzat să cânte imnul în Cupă
0
Știri din fotbal internațional
La 15 luni de la accidentul care i-a pus viața în pericol, Michail Antonio a semnat cu o nouă echipă
0
Cristi Chivu a trecut trei fundași pe lista de achiziții din vară » Inter a mai pus ochii pe un internațional canadian
0
Investigație în cazul acordului cu RD Congo » Monaco, Barcelona și Milan vizate
0
„Mi s-a spus că dacă nu aș fi băut și fumat... aș fi putut juca la Real Madrid”
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Medvedev amenință cu al Treilea Război Mondial dacă Trump „își continuă ...
Libertatea
Războiul din Iran lovește în investițiile românilor din Dubai. Economist: ...
Adevărul
Dansul pe sârmă al lui Sorin Cârțu cu Securitatea: „Recrutat colaborator în ...
GSP SPECIAL
„Astăzi au zero”: americanii au scufundat Shahid Bagheri, cea mai mare navă ...
Libertatea
După părerea gsp 410 locuri de parcare sunt suficiente
Adică,exact ca în comunism!Este stadionul "tutulor"si al nimanui
"Meu",trebuia sa adaugi.Adica,al tău,"organismului tău!"
Oricum sistemul de evaluare e complet gresit. Daca faci o cocina in varful muntelui, fara parcare, fara accesibilitate, fara igiena, fara nimic practic, obtii nota 1 la toate (sau 0, nu e clar) si se face media lor - deci iese o nota de 1 (sau de 0). Iar pe urma bagi tare la program de meci, comunicare, ticketing, bautura, mancare si scoti 10 la toate iar media e de aproape 9. Stadionul e tot o cocina, dar ce buna e organizarea, nu-i asa? Ma rog, ideea e buna, aplicarea ei poate fi imbunatatita.
Pai legătura dintre AR și Steaua din prima ligă este faptul că Becali plătește pe cineva și pentru curățarea scaunelor și toaletelor. Nu superi pe nimeni. La Mulți Ani!
Mult succes la promovare... FCSB nu face curat la toalete.. ei platesc ca sa fie facut curat la toalete..
Mult succes la promovare
Stadionul va fi al csa când îl va construi armata. Este construit din bani publici. Proprietar este guvernul. Deci poate juca oricine plătește și dacă stadionul este liber în acel moment. La fel și cu stadionul Rapid. Și cu orice stadion construit cu bani publici.
Scaunele arata ca noi daca nu sunt folosite.
Citez: ”Am acordat câte o notă de la 1 la 10 fiecărui capitol, iar media finală a fiecărui stadion arată, practic, cât de mult își respectă un club spectatorii”. Ma uit la note ”3. Program de meci - Nota 0” si ”4. Magazinul clubului - Nota 0”. Fix de la 1 e notarea. :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.