Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum a numit-o antrenorul lui Fenerbahce pe FCSB după ultimele rezultate
0
Gest violent la adresa jurnaliștilor al unui suporter de la PAOK, în fața Spitalului din Timișoara
0
Droguri în microbuzul cu suporterii lui PAOK » Șoferul, sub influența substanțelor interzise
1
PAOK a lansat o ediție de colecție în memoria fanilor decedați în tragedia rutieră: „Immortal 27/1/2026”!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
MOARTE RROMILOR!
Eu nu "inghit" povestile ungurilor, cu tzigany, pt. ca ei vor sa distraga atentia de la cele intamplate si anume 1 roman a fost omorat de catre o banda de unguri. Ungurii sunt cei mai mari diversionisti, numai fraierii si copiii cred "basmele" astea.
era sa uit ce e mai important. Dumnezeu sa te aiba in paza Mariane, nu te vom uita! condoleante familiei si sper sa treaca peste aceste clipe dureroase! RESPECT PENTRU MARIAN!!!
Nu pot sa inteleg,de unde atata ura ,de ce nu s-au putut ''multumi'' doar cu o bataie aplicata lui Marian si au trebuit sa il injunghie?Si poate cineva dupa 2 zile sa ne spuna si o varianta oficiala la ce s-a intamplat acolo cu adevarat? Dumnezeu sa te ierte Mariane
Adi nu cred ca din cauza lor ci din cauza presei pt ca a scrie despre sport e cu adevarat greu,trebuie sa te pricepi ,sa il fi practicat si sa urmaresti meciuri pe banda rulanta ,indiferent de sport.De ce sa faci asa ceva cand poti sa scrii despre mondenitati de doi lei care culmea aduc si rating.O mare parte din vina o avem si noi pt ca le inghitim produsul infect si il cumparam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.