Alte știri din fotbal
Dinamo, mai rău decât anticipa Andrei Nicolescu! Finanțele pe 2025: cheltuielile au explodat
0
Vești de ultimă oră de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Un jucător din Liga 2, convocat la națională și titular în meciul cu Prosinecki
0
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Bosniei a "închis gura" criticilor cu două fotografii și șase cuvinte!
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Fanii Spaniei și-au lăsat mască propriii jucători cu scandările din timpul amicalului cu Egipt! „Și noi, ca jucători, am fost șocați”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
A luat cineva gazeta? Puneti si voi o scanare ca n-am chef s-o cumpar.
Pariurile trebuiesc interzise, nu poti controla manevrele astora, ar trebui nevoie de urmariri continue, pe la toti jucatorii si de ce??? ca sa poata paria niste oameni pe meciurile de B?? Blocati-le la toate casele de pariuri, sau scoateti complet pariurile pt meciurile romanesti!!
Adica , romanii buluceala maxima la chioscurile de ziare si cumparati gazeta !!!! Eu unul multumesc ! NU servesc gogosi .
Fssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Stai linistit ca nu ramanem fara fotbal/echipe. Inventeaza astia ad-hoc ceva ... si cu reclama adecvata va fi si mai mult fast!!!
Singurul lucru pe care vi-l cer este acela ca investigaţia să nu fie unidirecţională, adică nu doar UNII mafioţi (din cei mici) să fie lucaţi la purecat, ci ocupaţi-vă de TOŢI mafioţii. Este inadmisibil ca unii să se "joace" pe banii celor care pariază din bună credinţă. Nu sunt un câştigător la pariuri obişnuit, cred că am câştigat doar o dată, ceva bănuţi, de-o bere, dar măcar atunci când joc, să ştiu că dacă este să pierd, să fie pe bune, că nu am fost inspirat în alegerea pariurilor, nu pentru că CINEVA, din mafia pariurilor, decide asta! Vă doresc succes şi fiţi obiectivi şi constanţi în demersul vostru!
Ei vezi? Deci nu avem a ne plange... zambeste... fiecare cu Platini-ul sau. Ma intreb oare cati or fi in lumea asta?
:))cand s-a lovit de campania "Mitica la brutarie", a zis ca prefera compania aeriana, sa plece cat mai repede:)))
Bla bla bla. To be or not to be... asa este si cu articolele astea al voastre. Pe de alta parte ar fi ideal sa se descopere macar a zecea parte din ce spuneti... chiar si cu riscul sa infiintam alta liga... ca asta existenta este praf. Poate am vedea fotbal pe bune... nu "oferte" speciale de la fundasi pentru atacantii adversi!!!
Păi a venit Platini fotbalistul că ăla de la UEFA a venit doar in fugă ... )) !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.