Alte știri din fotbal
Și rapidiștii acuză două decizii luate de Istvan Kovacs!
0
Cu lacrimi în ochi, Zeljko Kopic a spus tot ce are pe suflet: „Nu simt respect! Pentru mine e dureros”
13
Gâlcă a numit cel mai greu moment din Rapid - Dinamo: „Eram montați, dar s-a întâmplat asta”
1
Marcatorul celui mai controversat gol al serii, reacție după victoria în fața lui Dinamo: „La acest capitol stăm foarte bine”
1
Știri din fotbal internațional
Arda Guler, adversarul României în barajul pentru CM, gol de la 68 de metri în LaLiga! Cea mai mare distanță din istoria competiției
0
Încă un pas greșit! Manchester City se încurcă la West Ham și îi pune titlul pe tavă lui Arsenal
0
Țineți minte numele! A devenit cel mai tânăr marcator din istoria Premier League și o apropie pe Arsenal de titlu
0
„Chivu s-a încuiat în vestiar, s-a întâlnit cu președintele Marotta” » Scenele de la finalul meciului Inter - Atalanta
1
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
2
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cum a reacționat un profesor universitar când studenții săi nu au ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Ce a stat în spatele deciziei lui Donald Trump de a lovi Iranul și lupta ...
Libertatea
Nu va bucurati,atunci cand o vad dupa gratii vom vb.Dar stiti ca legiile din Romania sunt cum sunt,nu prea mai am incredere in legiile noastre.Suntem ceea mai corupta tara din Europa.
Amigo, tu nu te-ai dus în exil pentru că ne-ai nenorocit, ci la a doua casă și în căutarea liniștii fericite. Și nici n-ai avut tupeul să pretinzi mulțumiri fiind singurul bun pentru noi, că doar ești sortit să ne conduci... Dar poți să condamni pe bună dreptate statul de drept natal și chiar să te solidarizezi cu ea, este dreptul tău:)
I-a dat cu executare pt ca e plecată, deci NU VA FACE NICI MĂCAR O ZI DE PÂRNAIE! Dacă era în țară o achita sau se rejudecare dosarul. ...iese psd..
Stimabililor, felicitări justiției din România pentru că a condamnat-o pe infractoarea tupeistă Elena Udrea, urmașă într-ale fărădelegilor și parvenirii a Elenei Lupescu și Elenei Ceaușescu..! Din păcate, s-a abolit în toată Europa pedeapsa capitală, pentru că Udrea ar fi meritat, zic eu, un sfârșit ca al Elenei Ceaușescu, evident cu acel bădăran îmbibat în alcool, Băsescu, alături de ea, la zid..! Asupra rromului Rudel Obreja nu mă pronunț, a fost probabil un pion care a beneficiat și el, cumva, de furt..!
ando@ Ma bucur pentru ea. Va avea o viata minunata in Costa Rica. Bani are destui. A 5-a putere in stat a servit a 4-a putere in stat, dar ambele jubileaza cu noduri in gat. Oricum, amandoua sunt neconstitutionale.
O intrebare de ce pentru 300 milioane se da sentinta pedeapsa cu suspendare iar pentru 2 se da sentinta pedeapsa cu executare/ Daca aceasta pedeapsa e corecta si nu ma indoiesc o clipita de corectitudinea ei, atunci de ce oare nu sunt pedepsiti cei care au beneficiat timp de 9 ani pe nemerit de sume substantiale care insumate depasesc cu mult 300 milioane de euro !! Parlamentarii romanesti, functioneaza de cel putin 9 ani ILEGAl, si NECONSTITUTIONAL dupa rezultatul Referendumului din 2009 si mai ales dupa decizia CCR .... DECI ? Putem afirma cu deplin temei :"O RUSINE DE JUSTITIE ECHIVALENTUL UNEI CRASE INJUSTITII" ???
Face si asta tot ca Sebastian Ghita. Stat ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ay, ay, ay! Elena, hai acasă:))
Asa si? Tu esti un postac *** al penalei inculpate. Erai prezent si pe pagina lui Tolontan cu tot felul de aberatii. Interesant ca penala inculpata si-a vandut actiunile ;-) Porsche-ul lui Obreaja este vechi din 2011, este cumparat dupa Gala Pute ;-) Din "profit" :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este cazul sa avem astazi o decizie definitiva, fara alte amanari. Poza de mai sus este foarte sugestiva, asa s-a pus la cale mascarada numita Gala Bute. O *** inculpata si un combinator de 2 bani au organizat o mascarada cu public pe banii contribuabililor, 2 milioane de euro. Au mintit ca organizeaza pe bani europeni. Faptele sunt clare, probele irefutabile, iar singurul verdict este: Udrea la puscarie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.