Alte știri din fotbal
MM Stoica a vorbit despre Marius Șumudică înainte de CFR - FCSB: „Decât să stea acasă...”
0
Papp a răbufnit după ce a bifat meciul 300 în Liga 1: „Vă spun sincer, nu mă ascund!”
0
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Pana acum n-a oferit nimic serios Gsp ca si proba. In afara de faptul ca seamana arbitrii din Cipru cu cei din Dambovita. Voi credeti ca in Turcia si mai ales Cipru arbitrii din amicale au calitate? :)) Eu cunosc bine nivelul si din Romania, cand e amical si arbitreaza un arbitru de liga de amatori.
Sunt si alte atractii pe acolo...gen alea de 1, 50- 1,60 cu ochii oblici si pielea maslinie :)))
Si eu suspectez Botosaniul cel putin, dar asta nu inseamna ca-i acuz fara probe. E grav daca indivizii din mintea lor nu sunt romani.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ca piata financiara este controlata la N.Y.C si LONDON ca daca ar ajunge pe mina asiaticole ar incepe al treilea razboi mondial ! Nu intimplator in filmul the deer hunter era scena aia unde se paria pe pistolul dus la intimpla !
Sume incredibile!!!bai gazetari de 2 lei..ce va mai place senzationalul!!!!articole de 2 bani...***..***..la cate poze si articole puneti zilnic cu ciobanul incult puscarias megaloman ***..***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si ne mai miram de ce furaciuni se fac in Liga 1...daca face asta din nu stiu ce liga smecherii...vai mama noastra !! *** !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu bre, au fost postate multe poze cu Petre, dar, asta e singura in care e alaturi de Grigorascu !
Bai Stucane, recunoaste ca vrei sa zbori moka in Singapore pe banii Ghesepeului, sa faci tu o "investigatie" intre doua reprize de mers la *** si baut lichior de orez
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa fii mandru, te laud ! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.