Alte știri din fotbal
Imagini rare: Zeljko Kopic, „spion” în Ghencea » Ce a făcut Mihai Stoica când l-a văzut
0
Șoc în Ghencea » Incredibil ce gol a primit FCSB de la Botoșani
0
Ilie Dumitrescu a avut un remarcat în Hermannstadt - FC Voluntari: „Foarte bun”
0
Nu înțelege ce s-a întâmplat în Hermannstadt - Voluntari: „Chinuială! Nu aveam voie”
0
Știri din fotbal internațional
Englezii și-au redus singuri numărul de locuri în Liga Campionilor! Chelsea, un nou sezon rușinos
0
Tottenham s-a salvat dramatic de la retrogradare, cu Radu Drăgușin pe teren! Lacrimi de bucurie la Londra
7
Candidatură acceptată! Florentino Perez are oficial un rival la președinția lui Real Madrid
0
Faraonul și-a luat adio: Emoțiile au copleșit „Anfield” la ultimul meci al lui Mohamed Salah la Liverpool
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
„Este manipulat de Iran ca un bleg”. Democrații americani îl desființează ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
Nu se poate așa ceva !!! Nu ați auzit că dinamovişti nu sunt decât "intelectuali de clasă" care privesc de sus plebea care simpatizează cu alte echipe ? Să-i privim cu înțelegere : să le fie rușine celor care i-au prins dând mită !!!
Face pe mafiotul cu anii lui de puscarie! Nu-i strica ceva in plus!!!
Ăsta nu (mai) e mafiot, e prafiot!
despre *** cand incepeti,hotii au ajuns banali.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu cat de dinamovisti sunt fratii Becali dar sunt siguri rude cu stelistul/fecebistul Gigi B.
Va rugam sa nu ne mai plictisiti cu toate nulitatile si toti infractorii
Minciuni, declaratia "mafiotului Ioan Becali" a fost scrisa in inchisoare, este de fapt un autodenunt cu privire la dosarul asta. Cel mai "sifonat" a iesit de acolo Borcea. Cand au fost dusi la dna ultima data au fost doar confruntati cu actele scrise deja. Repet, singurul "papagal" a fost borcea care nu a stiut ca cei 2 frati s-au inteles deja cu procurorii. De aici si bataia din duba. Bateti campii ca de obicei.
Ce coincidenta, toti trei sunt dinamovisti! :)))
Ce ar fi sa postati,de exemplu un fotoreportaj de la semifinala campionatului de rugbyTimisoara-CSM Bucuresti in loc sa il tot promovati mereu acest *** si etern puscarias de ...becali!?sau sunteti ...gsp(gazeta *** de puscariasi(din fotbal)?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un asemenea *** pe timpul comunistilor era trimis la Visinescu.dar pe vremea astora care sunt de teapa lor sunt considerati mafiotii,niste ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.