Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Pentru ca RROmanii sunt in in marea lor majoritate niste pr0stovani sinistri si niste manelisti. La ce sa te astepti?
Io nu inteleg totusi dc in romania, pe romanache de rand il apuca mila de cei care l-au furat si mintit ani de-a randul, atunci cand astia intra la puscarie. zici ca il spala careva pe creier pe romanache si incepe sa boceasca alaturi de inculpat, ba ar fi in stare sa intre la puscarie in locul lui. ce are a face ca e femeie, ca a inceput ancheta intr-un fel si au continuat-o in altul, ca tanda ca manda?...a furat, a fost dovedita, la zdup cu ea si altul la rand. romanache nu e multumit daca nu da o tenta de telenovela si circ la tot ce-l inconjoara, parca toata viata a trait doar intr-un roman foileton in pl mea.
Canada ti se pare un stat de drept? Ei afla ca exact asa au facut in procesele de coruptie intentate ministerului transporturilor.poti cauta pe net,comission Charboneau, daca stii putina engleza sau franceza ai sa vezi tot.Au gasit cativa patroni care au dat mita partidului liberal la putere, si i-au presat sa-i dea in gat pe ceilalti promitandu-le inchisoare mai putina, tot felul de alte avantaje. si e si mafia italiana implicata, deci exact asa se face si in state de drept.bineinteles ca sunt care zic si sunt care nu vor sa zica de frica sa nu li se intample ceva. :)
Verifica pe net ca primarul respectivei comune care a autorizat constructia si a facut dosarul pentru accesare de fonduri era primar PSD ! Sper ca afisand acest comentariu sa nu fii un consumator de A3 ci sper ca nu ai fost corect informat . In rest sa fii sanatos iar cei ce sunt fara de pacat sa arunce primii cu piatra cum spunea IIsus .
Cum vad eu domnul Tolontan de la o ancheta sociala a sarit foarte usor la o ura viscerala impotriva acestei femei care toti o lovesc din toate partile si acum totul imi cam miroase a frustare ca o consecinta la arestarile lui Nastase si Voiculescu . De ce cred asta ? pentru ca multe acuzatii au fost retrase la prima arestare iar acum procurorii si-au motivat arestarea ca ar fi banuita de luare de mita si dirctionare a banilor in campania electorala PDL . Pai de la a fi banuit pana la certitudinea ca sora lui Ponta cu sotul ei au delapidat 8,3 mil. euro din fonduri europene cine este liber si cine arestat preventiv ? Nu va miroase a razbunare ? Domnule Tolontan ati inceput sa fiti PENIBIL !!!
Un teren de fotbal construit la 45 de grade cred ca e o dovada foarte buna.
Bravos...in sfarasit si cineva realist! Subscriu!
sa nu ajungi sa fii condamnat si tu pe aceleasi principii. astia de la dna nu au nici o dovada impotriva ei decat declaratiile altor persoane. intr-un stat de drept astfel de declaratii nu sunt luate in calcul mai ales daca respectivele persoane sunt de fapt cele acuzate si care pentru a scapa incearca orice. eu nu spun ca nu au dreptate insa intr-un stat de drept, o astfel de declaratie trebuie dublata cu cel putin inca o dovada materiala.
Este acelasi ÎCCJ care in complicitate cu generalii antiromani din mapn in frunte cu oprea general facut la apelul bocancilor, ,,generalul de paie'', au furat aculorile si simbolul stelei....asa sa le ajute Dumnezeu.
Gagica lui basexu este socotita de catre DNA : mafioata nr 1 pt Romania !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.