Alte știri din fotbal
Șase transferuri într-o zi » FCSB se întărește pe toate planurile
0
Dinamoviștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Eu sper să nu fie adevărat”
0
Petrolul - Unirea Slobozia, duelul suferinței în etapa #25 din Superligă » Asediu la poarta lui Rusu
1
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
A ajuns în Liga a 3-a, dar și-a fixat un obiectiv îndrăzneț: „Să ajung la nivelul la care Dinamo să aibă nevoie de mine!”
0
Echipamentul secret pe care Barcelona a cheltuit peste 4 milioane de euro » De ce zace în depozit
0
Fundașul care-l expediază pe tricolor în Italia?! Englezii sunt încântați: „Veste rea pentru Drăgușin”
0
Transformarea fostului star de la Real Madrid » La 51 de ani e „Terminator”: „Asta te menține tânăr”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
@arsenie_b Faptul că o adolescentă merge în cluburi ar trebui să justifice bătaia primită la baschet? Cum tu ai dreptul la acest comentariu aflat la limita ofensei, un copil are dreptul să strige atunci când e abuzat.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
M-am uitat si eu pe profilul fetei asteia.. ce sa zic, e de tot rasul.. o fashionista aspiranta, toate pozele ei sunt de la coafor si de la cluburi (cluburi de golaneala, nu de sport). N-are nici macar o singura poza cu o minge de baschet :)))) Probabil si-a rupt o unghie din cauza antrenoarei si acum vrea sa se razbune :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.