Alte știri din fotbal
Lovitură de start emoționantă la Botoșani - FCSB » Povestea copilului care a dat primul șut: „Meciul vieții pentru Paul”
0
FC Botoșani - FCSB » Duel la vârful play-out-ului
5
Daniel Bîrligea, pe lista unui club european de tradiție » Vor să deschidă negocierile
5
Ce pregătise FRF, cu o zi înainte de noile probleme avute de Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
2
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
3
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Dar De vâlceanul ăla , care a avut copilul la echipa asta și nu a mai putut ține pasul cu restul copiilor și a fost băgat rezerva , pentru că numai progresa și nu mai își merita locul că titular , toate astea sunt ura și invidia unuia dintre parinti care a avut copilul la grupa asta, și din oftica și invidie prin relațiile care le are cu VEDETI CHIAR AICI a ajuns la asta , hai sănătate
Oameni buni.Nimeni nu denigreaza aici copiii vostri sau meritele lor.Toata lumea stie ca FCSB are una din cele mai bune echipe pe Bucuresti.Si ca si alte scoli sau academii de fotbal copiii castiga turnee si in afara si in tara si peste tot.Vorbim despre un antrenor care nu isi respecta colegii,care nu este fair play si care in ultimul timp se baga numai in scandaluri.Voi ca si parinti sunteti de apreciat pt modul in care va sustineti copiii,pentru sacrificiile pe care le depuneti pentru ei.Nu va mai incurajati antrenorul sa castige sau sa piarda dupa bunul lui plac.Fotbalul se joaca pe teren nu in afara lui.Copiii trebuie sa se bucure de aceste momente cu care cu siguranta nu se vor mai intalni.La fel l-ati incurajat si pe domnul Sica in momentul in care a facut o contestatie in campionat la un meci care nu avea nicio treaba cu FCSB-ul???Doar ca sa castige campionatul si sa plece cu echipa la turneul final?Fiti corecti fata de copiii vostri in primul rand.Tot scandalul asta a plecat de la un parinte de la voi,care a trimis informatia la presa.Cu toate ca toti antrenorii radeau pe margine fe reactiile voastre si de felul in care va puteti lasa manipulati.
Cand a ti gasit un subiect"mai fierbinte"ai știut d-le jurnalist sa iei poze de pe facebook,dar cand copiii cantau imnul national,si purtau cu demnitatate steagul tricolor înaintea premierii,nu ai ai facut nimic d-le jurnalist!RESPECT FCSB 2006!a reprezentat cu onoare romania in 3 turnee internationale si d-voastra faceti asemenea acuzații(martorul care dupa 2 ore s ia retras cuvintele)!pfff...romania...o tara frumoasa...păcat ca este locuita de oameni ca d-voastra si cei de teapa d-voastra!
Pfff...!romania anului 2017,cerem sa fim civilizați,competitivi ca restul uniunii europene si ce facem noi aici d-le jurnalist??? Aprilie 2016 locul 1 bansko ,bulgaria ! Mai 2016 locul 1 pitești(finala jucata cu viitorul constanta si câștigată la penalti! (Deci,nu ratam intenționat si portarul fcsb a aparat 4 lovituri de pedeapsa) Iunie 2016 locul 1 la turneul de la Mangalia! August 2016 locul 1 la bansko ,bulgaria! Despre ce vorbim? Sunt părinte al unui copil din această grupa si nu am vazut atat interes din partea d-voastra pt juniorii fcsb-ului decat acum cand un neica nimeni se găsește sa arunce cu noroi asupra unui om deosebit care in timpul liber face temele pt scoala in vestiar cu copiii si le luminează pașii cum stie dansul mai bine! RESPECT DOMNU ANTRENOR!
Copiii astia trebuie sa fie educati in spiritul gigisto-fcsbist, sa fie de mici obisnuiti cu blaturile, aranjamentele, valizele, brichetele si tot trusoul de abuzuri obisnuite la aceasta rusine a sportului roamanesc!
Copilul meu este portarul care a stat in poarta la fcsb in a doua repriza domnule jurnalist de ce nu il intrebati pe martorul cheie al faimosului reportaj de cate ori au scapat in a doua repriza singuri cu portarul si nu au reusit sa dea gol . Sa va fie rusine !!!
Domnule Tolontan sa va fie rusine !!!!
Mereu au existat frustrati!! Toate echipele din romania cand joaca cu steaua sau dinamo isi dau viata pe teren,cand joaca intre ele isi dau puncte,isi fac favoruri si ma refer de la grupele de copii pana la cei mari si sunt sigur ca orice copil din romania isi doreste sa ajunga fotbalist la Steaua pana si parinti copiilor viseaza noaptea cum ar fi sa ajunga copilul jucator la steaua.
Domnilor care încearcă sa spune ceva ce nu este adevarat sa le fie rusine !prima data ar trebui sa se vina cu dovezi clare nu cu ce" s-a auzit "pe la colturi ,ar trebui sa va da-ti seama ca este vorba despre reputatia unui om care stie ce are de facut din moment ce a arbitrat,nu este adevarat ce se spune a fost un meci corect si copii nostri nu ar fi fost de acord cu o astfel de propunere ,cum am spus si mai sus ar trebui sa veniți cu dovezi clare nu sa spuneti ceva ce au inventat cei care sunt invidios pe echipa noastra si care încearcă sa ne face rău .
A stat singur la poza... ori la forțat cineva?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.