Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea a avut un remarcat după dubla Craiova - Levski: „ A fost cel mai bun”
0
Sancțiunea XXL pe care o riscă Leandro Parades!
0
Directorul Gazetei l-a pus la punct pe Filipe Coelho după Universitatea Craiova - Levski: „El nici usturoi n-a mâncat, nici gura nu îi miroase”
2
Manchester City, în negocieri pentru înlocuitorul lui Rodri » 80 de milioane de euro
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
E o interpretare pur subiectiva, dar repet daca vrei. Nu am de ce sa fiu multumit de KI, s-a complacut, s-a rezumat la o atitudine sterila, fara sa dea vreodata senzatie ca se implica cu adevarat pentru tara. Dar sub spectrul ca tara asta sa fie reprezentata de o toapa semi ***, care reprezinta o adunatura de slugoi profitori, am ales sa-i mai dau o sansa mutului. Crede-ma ca's foarte sceptic, si nu de ieri, ci chiar de la entuziasmul ala distrus in 96.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai am ramas cu gura cascara cind fost intrebat ce profesie are ? A spus ca de profesie e roman !
FC arges a dat 3 valori. Dobrin, tutzea si maresalul
:)) De fapt, cine-i român să se scoale de acolo de unde este și să ridice mâna sus! Restul dintre noi suntem urmașii lor doar când ne aducem aminte de ei. :))
Tu faci aici stand-up comedy? Sau ce încerci cu ironiile tale? Cred că tu ai greșit adresantul și încerci cu orice preț sa te bagi în seama. Măcar dacă ai lua poziție în atitudinea ta, dar e greu dacă nu ai și nu poți ;-)
Ai gresit adresantul . EU simt ca idolu meu. Petre tzutea. Nationalist extrem Intrebat ce profesie are ? A spus ca roman. Diferenta e ca nu i .
Găseam un traducător, o voce acolo, în ureche. Îți dau o dedicație? :))
Nu mă deranjează și nici nu am fost ironic. Are dreptate omul și vreau doar să adaug, că "neamțul" cum îi spui tu, ne-a scăpat de PCR. Deci ar fi trebuit să fie mulțumit, nu?
Nu te puteai prezenta la Berlin in tinuta ei ! Nu intelege o iota din germana !
N-am avut alternativă și-mi pare rău că nu am avut pe cine alege dintre cei doi. Dintre unul plantat în teritoriu și o plantă crescută loco, am ales neutralitatea, ;((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.