Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Comentariul tău... nu zic ca digi nu e buna dar dolce mai transmite si din prtugalia sin argentina si unele meciuri din germania sa comentatori sunt obiectivi...si comenteaza meciurile foarte bine.
DOLCE NR,1
Digi TV the best.
BRAVOO DOLCE, POATE II LUATI DE TOT PE DIGI IN GRILA VOASTRA DE PROGRAME
Aha si cine sa dea banii aia de la TVR ? Care deabea traiesc de pe o zii pe alta ?
CINE E GUES HOW ASTA, de cate ori schimb pag apare asta ???, fiv-ar HIP HAP sa va fie , DJ-II NU-I PROMOVATI muzica TRANCE PROGRESSIVE, ZDEROO PROMVARE sau RECLAMA numai astia care spun numai prostii in versuri
Liga 2 este si la Gsp si DoleSport Si in plus DolceSport si DigiSport este un dejavantaj pentru 80% din romani pentru ca doar 20% din romani prind aceste doua posturi. Cel mai bine ar trebui ca optiunile cu liga1 in principal sa fie la TVR1,TVR2 si TVR 3....
si eu care credeam ca le-a luat gsp sau sport_ro. glumesc bineinteles. :)) desi sunt pe rds, sper sa mai dea niste competitii in paralel catre dolce, sa aduca cele doua laturi mai sus mentionate la sapa de lemn sau sa le constranga sa bage si ele ceva mai de calitate.
bine ca le da in paralel,sa nu fie omu nevoit sa-si agate pe casa doua parabolice:))).
sunt la digi sunt SUPERmultumit de programele de sport, nu simt lipsa gsp-ului deloc, emisiuni ca Fotbal club, Fotbal european, digi sport special DAU LECTII la toate tv
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.