Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Toate echipele calificate din grupa Europa League: „roșu” pentru Răzvan Lucescu, PAOK s-a prăbușit!
0
Prea târziu! Naivă în prima repriză, FCSB s-a trezit după pauză, dar n-a putut să o întoarcă pe Fenerbahce. Final de aventură în Europa League
56
Ce se întâmplă cu Charalambous? Aproape de bătaie la vestiare!
2
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Nu stiu cat de teribilisti erau , dar sa mergi cu buletinul si sa il si uiti ? :)) Pai ori fugi si te ascunzi sa nu te prinda nimeni , te organizezi cu un plan , ori esti destrabalat si iti uiti buletinul
”Cum se face ca atunci cand ironizam un crestin sau un musulman este libertate de exprimare dar atunci cand ironizam un evreu este antisemitism ?” Intrebarea la care unii n-or sa raspunda fie ca sunt evrei fie ca le e frica de jidani. Nici Geambasu nu raspunde. E jidău si ăsta. ALLAH AKBAR !
Eu nu cred ca atentatul are legatura cu caricaturile si islamistii !
ALLAH AKBAR !
Nu ba muppets, ca de obicei incerci sa intorci vorbele altuia. Unde am spus ca tot ce scrie in presa este corect, am punctat doar ca dupa mintea ta tot ce scrie acolo este gresit.
" daca in presa scrie ca a fost atentat, GATA" = Quod erat demonstrandum= Hoffmann nu gandeste, inghite fara se mestece macar, ce spune presa, tembelizorul , guvernele, politicienii.
Pai si eu ce am spus ma, ca erau doar niste teribilisti care n-aveau treaba cu vreo grupare terorista. Doar am combatut ideea ca este mana serviciilor secrete israeliene, insa voi iarasi puneti botul la manipülarile Valahului, care culmea, spune sa nu va lasati manipülati in conditiile in care asta minte pe aici zilnic de ingheata apele.
Welcome to the Matrix: Enslaved by Technology and the Internet of Things- John W. Whitehead The Rutherford Institute January 7, 2015 ://www.prisonplanet.com/welcome-to-the-matrix-enslaved-by-technology-and-the-internet-of-things.html ://www.prisonplanet.com/you-wont-believe-whats-going-on-with-government-spying-on-americans.html ' The government is spying on essentially everything we do. It is not just “metadata” … although that is enough to destroy your privacy'
Ba böule, nici macar nu am stat sa ma uit la TV, ca nu sunt un pierde vreme ca tine care sa stau numai pe forum, sa-mi fac zeci de conturi, desenez avatare, ma uit la filme si TV. Am citit doar pe scurt ce si cum si gata, insa da ba, daca in presa scrie ca a fost atentat, GATA, nu a fost pentru ca asa vrea Valahul.
sOLIDARITATE GSPisda :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.