GSP SPECIAL » MEDIA » SPECIAL GSP / UN INTERVIU FĂRĂ PERDEA CU CEA MAI NONCONFORMISTĂ TRUPĂ DE HIP-HOP DIN ROMÂNIA
Alte știri din fotbal
Neașteptat! Echipa care dă cel mai bun pasator și cel mai bun marcator în startul sezonului din Superligă
0
Adrian Iencsi, impresionat de noul fotbalist de la Rapid: „E favoritul lui Pancu! Ne-a surprins pe toți”
1
CFR Cluj - U Cluj s-a amânat! Cum arată noul program al etapei a 4-a
6
Portarul de națională din Superligă poate ajunge în Ghencea prin noul regulament aprobat de FRF
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație! KuPS - Universitatea Craiova se vede la TV
0
Universitatea Craiova a aflat cu cine ar putea juca în play-off-ul Europa League » Oltenii ar avea un adversar accesibil
10
Răzvan Marin, favorit la calificarea în Liga Campionilor » Toate împerecherile din play-off: misiune mai grea pentru Darius Olaru
1
Arsenal accelerează: „Arteta preia conducerea «Operațiunii Vinicius»”
2
Lifestyle
Ștefan Baiaram, relaxare printre animale înainte de „dubla” cu KuPS
0
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Gazonul de pe Ghencea se află într-o stare deplorabilă și la primul meci al sezonului pentru Steaua
5
O familie de români a rămas fără portofele la doar câteva ore după ce a ...
Libertatea
Riscul unui cutremur de magnitudine 9 care ar devasta Coasta de Vest a SUA ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Dunărea seacă într-un ritm alert, ca în 1985. Record negativ de 1.400 mc/s, ...
Libertatea
ma am ascultat melodia Cu talpile arse dar sincer nu e asa de tare cum credeam...sa vedem albumu cum va fi.
EU AM MELODIA FULL :x:x
ehh cred ca acum ar trebui sa astepta replica celor de la parazitii ;)
O sa cumpar albumul! Imi place BUG!GSP o saii promoveze mult!
de toata jena o melodie noua restu remix sunteti terminati nu mai sunteti in stare sa scoateti un album traiasca concurenta (parazitii avem ce asculta)
va admiram k grup ! dar dak sunteti si Stelisti m-ati castigat p viata ! apreciez valoarea voastra !
ReSpEct B.U.G. MaFiA
Bug Mafia au versuri care nu sunt compuse de ei, ei defapt sunt niste ... n-au nici o trb cu rappu;) la voce decat uzzy ce mai are dar Tataee si Cady nimic.:| Sunteti rapperi? Vreti rapp adevarat? Ascultati frate Veritasaga, Cedry2k(CTC), Nimeni Altu', Pacha Man, etc. mai bine zis Undergrounduri;) Va recomand si cateva melodio: Veritasaga - Lumea minte, Cedry2k ft. Pacha Man - Lirici pentru critici, si foarte multe. Daca veti asculta cateva melodii veti intelege mai bine. Bafta tuturor.
s-au gandit la gazeta sporturilor pt ca numai aveau cu cine semna media promusic nu baga in seama falseturile!au si slabit baietii de foame in anii astia!
am facut rost de melodia Bug Mafia-cu talpile arse :X prea tare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.