Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
4
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
2
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
1
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Acesta este primul meci stabilit în 16-imile Campionatului Mondial: ziua, ora și stadionul
0
Selecționerul scoțienilor nu mai crede: „Plecăm acasă, sigur”
0
Emoționant! Ce a făcut Neymar după fluierul final
0
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a defilat cu Cehia
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Trei mașini de 500.000 de lei, căutate de polițiștii din Italia și Polonia, ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Taxă anuală nouă în Sectorul 4 din București: 593 de lei pentru a parca pe ...
Libertatea
nijte prostii cu toti , normal ar fi ca Liga 1 sa poate fi cumparata de toate televiziunile care vor sa abge in program meciurile , pentru ca nu toti prind RCS , RDS BOOM sau eu mai stiu care , si sa imi pun lighean la geam si alte si alte si altele . Deci prostia este mare de tot ... daca vrei sa stai la boom foarte bine , daca la rds iar foarte bine , sa isi cumpere cateva meciuri importante si asta e , succes ...
Astea vor sa avem fiecare la geamuri cate un lighean dinala?Banuiesc ca nu e legal e ca si cu hainele intinse pe balcon daca nu mai rau.
Traim in economia de piata si fie ca ne convine,fie ca nu va trebui sa ne facem abonament la Boom daca vrem sa vedem Steaua!Foarte naspa!Eu am abonament la net prin firma UPC, si nu pot sa ma abonez la net daca nu sunt abonat si la cablu.Asa ca imi va fi imposibil sa imi fac abonament la Boom.Si inca ceva abonamentul este de 7 euro,dar pentru un minim de programe.Un abonament decent este in jur de 50 lei.cine nu crede sa intre pe site la Boom si sa isi faca configuratia dorita!Pentru ca nu ne putem gandi doar la noi,sotiile si copii trebuie sa aiba si ei programe pe gustul lor.Asa ca naspa din nou.Chiar nu stiu ce va fi.Tatal meu e stelist infocat si cand i-am spus ca exista posibilitatea sa nu mai vedem meciurile la Tv a luat foc pur si simplu!
aaa...si PPV NU MERGE MAI NICIODATA
stati ma calmi ca am lucrat la boom si nu ii cumpara nimeni ... si NU recomand nimanui...e foarte scump si daca bate vantul e nor sau ninge deja vezi ca drq la televizor...asa ca...
un abonament decent la boom cu programele de sport incluse incepe de la 50 de Ron pe luna, nici vorba de 7 euro. Intrati pe saitul lor sa vedeti, faceti o selectie a programelor pe care deja le aveti la tv-ul vostru, iar aceleasi programe la boom costa dublu
PPV nu exista in romania, nu are legatura cu DC++ ca nu romanii l-au inventat, el e raspandit in toata lumea. Asta e economie de piata baieti, castiga cel care are bani mai multi. Se aude prin piata ca Boom ar trebui sa fie preluat o firma straina, dar ca tranzactia s-ar realiza numai daca atinge 300.000 de abonati (acum are 100.000) Solutia gasita pentru a atinge numarul asta este sa cumpere un program pe care il urmareste f multa lume...Liga 1. Daca TVR o sa dea 45 de mil pe un campionat de o valoare indoielnica eu cred ca putem sa ii trimitem pe toti la spitalu 9. Suma asta o sa o plateasca doar unul dintre distribuitorii de TV (rcs, upc, boom etc). Boom ar castiga prin cei 7 euro inmultit cu cati o sa se aboneze pt Liga 1, iar RCS si UPC trebuie sa contraoferteze pentru a-si pastra clientii sa nu migreze la Boom.
Una din firmele astea se va alia cu Antena 1! Nu degeaba baga fam Voiculescu 100 milioane de Euro anul asta in intreg trustul..asa cum au declarat !!
Nu se aboneaza nimeni la bOOM,imi bag pwla in bOOM`UL vostru!!!Raman la RCS(desi astia sunt si ei niste hotzi).
ORICUM MECIURILE SE VAD LIVE PE NET GRATIS, ASA CA E O DISCUTIE SUPERFLUA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.