Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Nu-mi pasă că e tânăr”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Corect
CE SA FACI DECAT SA TRAIESTI BUCURIA CA LA NASTEREA PRIMULUI TAU COPIL SI SA O TII TOT INTR-O PETRECERE !!!
mare dreptate ai un post serios de sport e ala care transmite meciuri din cele mai tari competitii iar programul e abundat de live-uri din toate competitiile importante nu unul care nu transmite nimic de calibru dar isi face emisiunile la palat sau mai stiu eu prin ce birouri ,nu am nimic cu nimeni fiecare post are politica si optica asta dar asta este cel mai sanatos unghi de a privi lucrurile
sa va introduca cand o sa va doresc eu, adica niciodata. apropos, daca sunteti gratis de ce nu va desfintati, tot gratis. si schimbati odata promoul ala, ca voi nu sunteti TV de sport, ci de stiri tip tabloid. sa va duceti cu tot cu becaLI unde a iontarcat mutul iapa.
Bravo RDS. Sa nici nu bagati canalul ala de c...t. TOATA STIMA RDS
Ceasul e 16:45 pe la 19:20 cam asa il suna pe Mihai Viteazu aka GIBI.
nu am nevoie de GSPTV , nu sunt profesionisti. Becali este profesionist påstratil la voi. multumesc
Mie mi-a placut pe digi cand i-a inchis telefonul lui Becali in nas cand a luat-o pe aratura =))
si ce sa vad acolo?steaua in sus,steaua in jos!cand mi-am tras digi am sperat ca gsp tv este un canal profesionist dar cand colo...vorba aia la pomul laudat sa nu te duci cu sacul.lsa ca nu sunteti prea buni.uitativa pe digi sport 1 si vedeti acolo la fotbal club cum se face o emisiune sportiva.si acolo am scapat de becali.
am sunat la relatii cu clientii si mi s-a spus clar ca GSP TV NU SE VA INTRODUCE in grila de programe...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.