Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » A început a doua repriză
6
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Nu cred ca ai comparat Ligue 1 cu PL,spunand ca sunt la acelasi nivel...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dezinteres ? Nimeni in Romania nu are puterea celor de la Pro Tv. Cand ei vor un meci...nu poate concura nimeni !
Totusi pentru un meci sa dai suma aceea, cam nimeni nu se pune cu Grupul Pro. Cand a vrut ceva, a luat. Naționala, Campionatul Mondial al Cluburilor, jocuri internationale la echipe de club. M-am abonat la Voyo si pentru ca transmit Ligue 1 care cred eu ca e cel putin la nivelul Premier League
Va fi o imbulzeala de nedescris la "Ana de la DNA" de pe antena 1. :-)
Se poate vedea pe internet, dacă ştii unde să cauţi
ma surprinde dezinteresul total al trustului digi ..si mai ziceti ca la digi pute a branza
Tu erai ăla deosebit de inteligent care credea ca 64 e vârsta sau anul nașterii?! Păi ce pretenții să am de la un astfel de fcsbist?! Tu chiar și printre ei ești pe la subsol … Sorry! :-)))
La fel ar trebui sa faca si cu Premier League. La o audienta de 1 milion de telespectatori/meci la partidele din Top 5 si 500. 000 pentru celelalte mai importante scoti mai multi bani din publicitate si alte drepturi decat daca vinzi 100.000 de abonamente Voyo. Si multumesti pe toata lumea. Ceva e foarte dubios cu platforma asta, cine sunt proprietarii/actionarii ?
Tataie, asa cum am anticipat au și aparut fcsbistii, unul mai inteligent decât altul! Nu la tălică ma refer, ai tu defectele tale, dar măcar nu ai carente majore când vine vorba de limba și literatura română. :-))) Vezi?! Eu dau credit when credit is due! :-))) Dar cum bre 50 de euro biletul in medie la meciul de Joi?! Acum eu înțeleg ca îți plac exagerările (ca să nu le zic minciuni) dar totuși … În legătură cu suma cerută pt drepturile TV, cred ca îți e clar și matale ca ăștia care o oferă nu ies în pierdere, nu?! Nu am dubii ca va fi audiență TV. Niciun dubiu! 2-2 este scorul perfect care atrage atât pe fcsbisti cât și pe ceilalți care speră să ia bătaie. Iar audiența aduce bani din reclame iar mie unuia, ca ei intra la ProTV sau la FC Fcsb sau cum si-i impart îmi e perfect egal. În rest, mă bucur ca știi cine sunt … dar nu știi ceea ce ar trebui să știi! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.