Alte știri din fotbal
Florin Tănase n-a plecat cu autocarul echipei de la Mioveni!
0
Răspunsul lui Valeriu Iftime: „E prioritate zero! Mă «înțeapă» jucătorii”
0
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Nimeni de la FC Fsbc 2003 PSD Popesti Leordeni? Nu se poate asa ceva, sper sa se sesizeze zecesebistul Ciolacu. Macar un saritor in bazin sa aiba si ei, ca au de unde alege. Apropo, 5 din cei 10 sportivi ai anului sunt de la Steaua. Club adevarat, nu ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dragute premiile. Acum, sigur, usor nerealiste, probabil din dorinta de a completa cat mai multe sporturi, au fost lasati pe dinafara foarte multi medaliati de la canotaj. De exemplu perechea Vrinceanu/Anghel a fost dubla medaliata, bronz mondial si aur european, mult peste performantele unor sportivi ce apar in top, barca de 4 rame fete a luat chiar argint mondial si aur european, Ionela Cozmiuc a luat bronz mondial si aur european (probe neolimpice, adevarat) in conditiile in care in barca de simplu nu a fost folosita la Mondiale desi era campioana mondiala en-titre. Andreea Ana, de specificat, are bronzul la Mondialele de tineret, nu de seniori. Probabil s-a trecut peste multi de la canotaj, repet, ca sa se acopere cat mai multe sporturi, dar nu e chiar just, realitatea e ca din top 10, vreo 5-6 meritau sa fie de la canotaj, care, realitatea este ca, aduce cam jumatate din performantele sportive (daca nu mai mult) de elita din aceasta tara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.