Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Ilie Dumitrescu și-a ales favorita dintre PSG și Arsenal: „Eu am dat finala de mult timp”
0
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Amandoi suntem valahul.Nu stii?
Pai stai ma, nu eram eu tot ala cu 7mai1986 si amandoi eram valahul? Nu mai pricep nimic, s-au incurcat astia in aberatii....Macar daca spuneti o prostie, mergeti pana la capat cu ea baieti. Si da, fcsb nu e Steaua. Cel putin pana nu se clarifica lucrurile eu o sa tin o pozitie "de centru". Merg la meciurile CSA STEAUA (acolo unde nu vine Catalyna) dar urmaresc si FCSB la televizor. Ghinion, nu pot sa tin cu echipa umilita aseara..
tibi, stiam ca nu esti dinamovist, sau hai sa nu exagerez, nu esti microbist, nu inseamna mai nimic fotbalul pentru tine, in schimb iti place sa faci pe trollul, de ce tiberiu, de ce?:))
Nu cred ca cineva poate pune obroc pe cuvantul steaua ci doar pe un nume ! Pot exista 100 de denumiri cu steaua conditia sa nu fie similare : f.c.steaua , c.s.a. steaua ,academia steaua , viitorul steaua ,a.f. steaua , bet steaua si tot asa dupa cum exista dinamo brasov si dinamo bucuresti ,rapid bucuresti si rapid viena , yuventus bucuresti si yuventus colentina etc .Chitibusarii ieftine in tara in care legea e badjocorita pe spinarea celei mai bune ekipe din romania care a ramas cu palmaresul si impotriva a milioane de romani nefericiti ! Si tu , armato ?
Bai ,tin cu singura Stea care exista din 1947 pana acum in liga 1.Ca i s-a schimbat numele,ca a fost trecuta de pe o societate pe alta,este singura Stea care are continuitate sportiva.Nu pot sa tin cu o echipa nascuta cu forcepsul de niste generali lacomi,care s-au vazut intarcati de la euroii lui jijica.Bafta si nu mai fii suparat, Si patronul tau zice ca asta e steaua,si voi o ziceti,dar doar cand jucati cu noi si ne bateti.Cand mancati bataie,ziceti ca e fcsb.
te duci la concert helloween?:)))) bine ca nu te duci la hello kitty:)) mai tibi, hai sa fim seriosi, tu nu esti dinamovist, esti doar un troll, motivele tu le stii...pate ca o faci pentru amuzament, poate pentru banii, nu stiu si nu ma intereseaza motivele pentru care prestezi pe aici dar voiam sa iti spun ca nu pacalesti pe nimeni:)
Fa mai degraba un traseu montan, lasa concertele rock ca tu si asa esti agitat:))
Pai ala e valahul? Nu eram eu? Pe 7mai1986 asta l-am facut prostovan si incult de multe ori, probabil ma faceam singur, nu?
moldovene ....ca sa ma care pe mine '' trb 10 ca tine '' :)))) ...eu nu ma duc pe stadion sa ma manifest ca aia .....nu am de ce sa ma duc la un meci a lui dinamo in situatia de fata ....eu ma duc la concert helloween ...nu se compara un concert rock cu un meci de fotbal ...mai ales la noi in tara
Ai*
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.