GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  GSP LIVE

Comentăm împreună amicalul Israel - România la GSP Live, de la ora 20:15, cu Alberto Boțoghină și Costin Ștucan

Articol de GSP - Publicat marti, 29 martie 2022 18:45 / Actualizat marti, 29 martie 2022 19:10

GSP Live revine cu o nouă ediție specială, de data aceasta cu ocazia meciului amical dintre Israel și România.

Jurnaliștii Alberto Boțoghină și Costin Ștucan vor prefața partida de la Netanya, începând cu ora 20:15. GSP Live revine la pauza meciului cu analiza primelor 45 de minute, dar și la final, cu reacții din lumea fotbalului și concluzii.

Urmărește emisiunea pe site, pe pagina de Facebook a Gazetei Sporturilor și pe canalul de Youtube.

BOOM economic într-un oraș din România » Investiție de 650 de milioane de euro: fabrica de anvelope se mută din Rusia