Alte știri din fotbal
Gigi Becali, ședință de URGENȚĂ la FCSB! S-a dus peste jucători la baza de la Berceni
0
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
1
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
2
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Au plecat din TVR tot in TVr .... pardon ... dulce ... cu Vlad Enachescu ,Bogdan cosmescu si mai sunt inca 2 ... s-au dus la dincolo ... asa si Cernat .... sigur se duce acolo :)
Da,are un loc intre baietii rai de la dulce tv
Cosmin Cernat ... esti o mizerie de om !
normal ca e mai multi digi...digi sport 1.2,3,digi film,digi premium etc
C.C.'natule, pastreazati logoreea, pt. "trebunal",inainte de P.R. {Penitenciarul Rahova, sa nu se faca, confuzie } Dute si te vom uita iute, CoCostarc vargat care esti !
DACA MAFIA E MARE POATE SA VINA SI SUPER MITRAN..ESTE EGAL CU ZERO
fu-tu-ti mm de oaie .Pai ciumpalacule ,du-te la munca ,sandilaule . 18000 de postari x2 minute =36.000 de minute /60 minute=600 ore /24 ore =25 de zile . Atat ai pierdut din viata mai m-u-i-stule cu muci in freza .
Prietene despre ce vorbesti ? Daca tu crezi ca am scris gresit inseamna ca nu stii sa citesti. Eu nu stau sa te jignesc pentru ca nu-mi sta in caracter, dar oricine ar citi ceea ce ai comentat tu vis-à-vis de mine isi da seama ce fel de om esti. Sincer, poate nu inteleg decat regulamentele si poate tocmai de aceea chiar nu inteleg ceea ce vrei sa spui cu : "bai mocofane, daca se pricepe la fotbal nu inseamna ca e bun ca director al departamentului de sport". In cazul in care ai citit ce-am scris eu am precizat care sunt atuurile lui ca si o simpla parere personala. In cazul in care nu stiai si sunt sigur ca nu stii Marius a fost presedinte la Craiova si a fost chiar unul bun.
Cosmin este un jurnalist bun dar a facut o mare greseala ,cea care a facuto si ceausescu sa luat dupa muiere si ia fost fatal(a promovat pe cine nu trebuia inclusiv la sfaturi politice) ,dar MITRAN ESTE BUN SI MERITA
"destul de ok" si "nu prea'l" (cu apostrof, nu cu cratima) nu-s expresii in romana. Mitran stie gramatica, leaga f bine vorbele, e deosebit de inteligent si cunoaste fotbal de la inceputuri pana azi. Atat istorie, regulament, tactica. E un profesionist si merita sa conduca un departament sportiv. Asta il face comunist? Daca nu ai trait inainte de '89, cerceteaza putin, invata limba romana si alegeti cu atentie cuvintele inainte sa iti dai cu parerea despre ceva de care nu stii mai nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.