Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Charalambous și Kopic au bătăi de cap din cauza absențelor
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Astăzi sunt programate 7 meciuri
4
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat 6 jucători-cheie în lotul naționalei României
0
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
De ce useriștii se agită atâta? Kadîrov e departe de România, pentru liniștea lor.
Bibirica, esti plictisitor si suporter inf(l)ocat al francizei Lotus Coafor!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine au procedat. Gandire de ***....din perioada Mezozoica. Cum sa poti fi de acord cu aceste traditii barbare si de oameni needucati? Chiar imi era simpatic Pancu pana acum. Dar dupa astfel de declaratii......du-te tata in Afganistan!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai încearcă o dată, că (tot) nu se înțelege!
Respect
bah, da' nu mai bine te iei cu Pancu de manuta ***. ca tot va plac traditiile cecene!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru delict de opinie, discutați cu dl.Bode să-i retrageți repede și cetățenia =)))))))))) Să-i puneți sechestru pe conturi și pe tot ce mai are =)))))))))))) Execuțiile astea publice sunt la modă. Cine nu-i cu noi e împotriva noastră =))))))))
Scriu pe intelesul tau ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Având în vedere felul în care scrii, ar trebui să pupi cartea de gramatică de clasa a V-a! Măcar așa, la vrăjeală.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.