Alte știri din fotbal
Încheie 2025 în play-off, dar Laszlo Balint avertizează că urmează o iarnă complicată: „Din păcate, pentru stabilitatea financiară a clubului”
0
Record ISTORIC pentru cluburile europene! UEFA împarte 9 milioane de euro după EURO 2025
0
Bogdan Andone a stabilit obiectivul lui FC Argeș, după ultimul meci al anului
0
Lupta pentru play-off, tot mai acerbă după Oțelul - FC Argeș » Încheie anul 2025 în top 6: cum arată clasamentul ACUM
3
Știri din fotbal internațional
Vladislav Blănuță și-a atras noi critici dure după ultimul gest: „Nu înțeleg deloc cum a fost posibil un asemenea transfer”
0
Manchester City a zdrobit-o pe West Ham și e lider! Haaland a ajuns la un bilanț COLOSAL
0
Fluier de start în Tottenham - Liverpool » Radu Drăgușin a revenit după 11 luni
0
Veste uriașă! Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin la Tottenham - Liverpool
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
E atat de slab acest campionat incat nu ma pot abtine sa nu le multumesc celor de la RCS pentru ca nu au luat pachetul.Sigur ca decizia o sa o ia fiecare individual dar as vrea sa-i vad pe toti 'afaceristii" astia de doi lei care au platit Ligii drepturile cum dau faliment si sa vad cum peste un timp vor intra in insolventa atunci se vor filtra echipele oarecum acceptabile de rebuturi si vor ramane 12 echipe iar fotbalul va fi unul curat si nu trucat,impostorii si mediocritatile vor trage pe dreapta.Atunci vom avea si noi un fotbal cu adevarat spectaculos si competitiv.Mafia de acum nu va mai putea rezista, va fi eliminata in mod natural poate nu toata dar ar fi un inceput.
Dorinţa noastră din prima clipă de cînd ne-am implicat în acest proiect TV a fost ca fotbalul românesc sa ajungă dacă se poate la toţi românii! Ce minciuna nerusinata...! La fel de mincinosi ca Mitica...!
Daca vreti sa vedeti Liga1+Champion League+Europa League+Serie A+Ligue 1+Bundesliga si Premier League aboneazate la Romtelecom si sunt gratis fara abonament suplimentar.
Seenow- 5 euro pe luna. Se vede perfect
WORLD LIVE STREAMING, se transmite intradevar, dar 80% din ecran este acoperit cu reclame care nu se pot inlatura asa ca tot nimic nu faci.
eu nu renunt la RDS & RCS pt nimic in lume :) ... am fost la UPC ,stiu cum e ... jet cald pe liga 1 si aia e ... eventual ,cand o sa fie un meci pe care doresc sa-l vizionez,daca nu voi gasi un stream online FREE ... platesc 2 euro si o sa-l vad ! si cu asta basta ! ... dar eu nu o sa plec de la rds ,pt upc ... nu au cu ce ... cei de la UPC... Champions League,Europa League,Preliminarii Euro 2016 (meciurile Romaniei) ... plus alte si alte intreceri ,interne si internationale ale handbalului,voleiului,euroliga la baschet ... moto gp ... tenis .... nu le voi gasi cu siguranta la UPC wc
nu ma informez prin chioscuri .. .pina azi decite ori intrebam imi spuneau ca NU introduc cele doua canale .iar azi cind am sunat cu alta problema am intrebat si de aceste 2 posturi si spre surpinderea a spus ca se poarat negocieri nu ca sau inteles ...ma asteptam sa imi raspunda tot cu o replica negativa dar spre surprindearea mea replica a fost alta si nu cei de la caseriile rds .. mitica pe mine nu ma poate influenta deloc..dar cea ce spune el acum mi sa spus si mie de avizati ..acum ca se finalizeaza sau nu asta ramine de vazut dar negocieri se poarta ..mitica e singurul om in care nu am incredere ,si in ziaristi trebuie sa verific stirile de multe ori sa-mi fac o parere ...
Daca nu aveti L O O K TV in Grila de programe..Intrati pe WORLD LIVE STREAMING(scrie asa in GOOGLE).Simplu! ACUM! Concordia Chiajna - Astra Ploiesti LIVE STREAMING
p.s din partea mea liga 1 sa se transmita doar pe marte.
hai ce draku fi si tu putin atent si numai crede toti agaricii aia de la rds,dolce ,upc etc...tu ce ai vrea sa-ti spuna ca raman pe dinafara etc....nu te-ai parlit cu oferta aia cu net nelimitat din begighistan!!!...parerea mea este ca astia de la rds(ma refer strict la cei din magazine) sunt cei mai slabi pregatiti si cei mai infumurati angajati din romania. sper ca nu te-a influentat securache de mitica...asta inca mai are sechele de la alea 3 meleoane de euroi primiti spaga de la rds....O zi buna iti doresc!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.