Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu pleacă de la Hermannstadt și va prelua altă echipă de Liga 2
0
Vicecampionul României cu U Cluj a fost prezent în Liga 2: „Bine ai revenit, Bebe!”
0
Farul a rezolvat primul transfer al verii: nu ar fi la prima aventură în Superliga
0
Ajuns la finalul contractului, a semnat un nou angajament! „De aici începe un nou capitol”
2
Știri din fotbal internațional
Franța răspunde costurilor uriașe de la Mondial și vrea să transmită meciurile gratuit în cinematografe
0
Barcelona l-a vândut, iar el s-a apucat de muzică! Anunțul lui Ansu Fati: „Pot să împărtășesc o veste extraordinară!”
0
GRUPA L: Echipele tip, vedetele și toate detaliile despre Anglia, Croația, Ghana și Panama » Programul meciurilor
0
Va fi Romelu Lukaku titular la Campionatul Mondial? Selecționerul Belgiei a luat decizia finală! + numește favoritele
0
Lifestyle
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
1
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
1
Fiica marelui Roy Keane s-a căsătorit cu fotbalistul lansat de rivală
0
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
4
Polițiștii au adus o mașină de numărat bani acasă la Cristian Pomohaci și ...
Libertatea
Nopți albe în nordul Capitalei din cauza avioanelor. CNAB: „Aeroportul ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Selly, interviu integral la 55 de întrebări – powered by Libertatea: „E în ...
Libertatea
Nașpa fotbal cu accent de provincie. Ce naiba este asa de greu sa găsești niște comentatori care sa vorbească normal?
Multi comentatori si realizatori de emisiuni sportive vor migra. Postul care detine drepturile tv pentru liga 1 e un fel de Mecca pentru jurnalistii sportivi de la noi.
VAI NU! O sa ne plictisim cu Premier League sau Bundesliga pe Eurosport sau cu Serie A si La Liga pe Digi (sau pe net daca pierd si campionatele astea). Chiar vroiam sa vad un meci Navodari vs Clinceni sau Voluntari vs Berceni pfff!
D-le Cristian o limba romana literara mai curata decat in Ardeal nu gasiti.Iar accentu-i cu fain osag,d-le..)) Daca strainii apreciaza,cetatenii situati in sudul ori estul tarii cu siguranta-l vor aprecia.Intrebare:1-Stiti unde-o descalecat Dragos ? 2-Cine l-o instalat pe Tepes ?
este normal, dar depinde ce pretentii va avea. sper sa nu fie exagerate si sa ne lipseasca de meciuri. cat priveste comentatorii...te asigur ca f multi clujeni vorbesc literar, nu e atat de greu. chiar si asa, celor care nu le place accentul, n-au decat sa se uite fara sonor. nu ca ar fi o virtute, dar nici nu e ceva de neinteles. nu se pune problema sa nu intelegi ce spun
Am impresia că RDS-ul nu le transmite, în orice caz nu în sud. Probabil că sunt must optional carry. Oricum, este impresionant că cineva s-a putut gândi să distribuie contra cost liga lui Mitică. O fi vreo superafacere, parcă văd că-l face Paszkany pe Bill Gates în Forbes. Serios, oare cine o plăti să vadă campionatul nostru, că eu abia pot să mă uit 10-15 minute la un meci, şi asta numai dacă nu am altceva de făcut.
Sándor Petőfi
Stau in Cluj,dar nu sunt din Cluj.Si stau e mult spus.
Le vor vinde la Pro Tv! Aici e ceva smecherie.
Hai nu zau?! :)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.