Articol de Andreea Visu - Publicat duminica, 16 martie 2025 13:26 / Actualizat duminica, 16 martie 2025 21:15
Ediția specială GSP Live revine duminică, 16 martie, ora 20:30, cu prilejul meciului dintre FCSB și Rapid, programat la ora 21:00, pe Arena Națională, în cadrul primei etape din play-off-ul Superligii.
Emisiunea poate fi urmărită pe site-ul www.gsp.ro, pe pagina de Facebook a Gazetei Sporturilor, pe canalul de YouTube, dar și pe TikTok.
Mihai Mironică îi va avea ca invitați pe Marian Aliuță, fost fotbalist la FCSB și Rapid, respectiv Ciprian Marica, actual acționar la Farul Constanța.
Aceștia vor prefața partida dintre FCSB și Rapid și vor primi informații în timp real de la reporterii GSP aflați la Arena Națională. Revenim la pauză, cu analiza primei reprize, dar și la final cu concluziile și reacțiile serii.
În sezonul regulat, ambele partide s-au încheiat la egalitate, scor 0-0, iar FCSB nu și-a mai învins rivala din noiembrie 2022.