Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
:)) decat sa scada pretul mai bine nu`l televizeaza - corect :)) :)) :))
In orice tara, presedintele Ligii si-ar da demisia! Dar, Romania nu mai e o tara, de la Basescu & Co incoace!!! Mocirla mitico-manelista nu merita promovata la TV. Ramane bietul Gigi Becali fara obiectul muncii. Unde mai apare el de dimineata pana... a doua zi dimineata?!?
asta e teapa ca nu vor fi transmise ca pierde mitica bani multi de tot adica dupa mintea lui inseamna ca a vandut drepturile de televizare cu 10 milioane campionatul de rasul curcilor ce bine imi pare ca lea tras-o
Stie cineva exact ce cuprind aceste pachete? O descriere a lor putem gasi undeva?
Pentru ce mai cere TVR atatea taxe, daca nu dau nici macar un meci din prima divizie? Doar pentru campanii pd-l? RUSINE TVR
Sper sa castige DIGISPORT !
Pachet 1= cel mai important meci al etapei? Pachet 9= cel mai putin important meci al etapei? Explicati si voi in ce constau aceste pachete!
Tot voi presa faceti ca un anume joc sa fie interesant prin scandalurile pe care le intretineti cu patronii si conducatorii din fotbal sau arbitrii,iar cand incepe meciul te ia somnul.Sa dai 100 de milioane pe acst campionat inseamna ca nu esti sanatos la cap,dar o sa aveti voi grija sa il faceti interesant.Dar aveti mare grija ca lumea a cam inceput sa se sature de jiji,miti,piti,atotstivuitoare,mititei sau alte personaje disney.
foarte scumpe au ajuns ,,somniferele " !!!
Mitica vrea 37 mile € pe sezon, la cluburi da maxim 25 milioane , cheltuielile lor cred ca 5 mile le ajunge , unde merg restul de 7 .? ??????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.