Alte știri din fotbal
Dinamo merge la Comisie și cere anularea sancțiunii jucătorului: „Există circumstanțe”
0
Thiam a marcat și a fost lăudat de patron, dar a avut o mare nemulțumire: „Nu e normal!”
0
Becali l-a văzut la joc și i-a dublat salariul: „Promisiunea e următoarea”
0
Neașteptat » Ilie Dumitrescu l-a ridicat în slăvi după ce FCSB a reintrat în cărți pentru play-off: „Nu-l laud des, dar când merită...”
0
Știri din fotbal internațional
La Real nu e bine deloc! Vedetele l-au băgat în ședință pe „interimarul” Arbeloa
0
Scandalul ia proporții! Liga îi dă replica, Cristiano refuză din nou să joace!
0
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
8
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
9
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
pai nu vezi ca se scrie numai de Steaua ? unde vezi tu in gazzetta sau lequipe ca se scrie doar de o echipa . nu vedeti ca sa progreseze fotbalul intr-o tara ai nevoie de stadioane la toate meciurile , dar ei daca vb doar de Steaua... ce sa te astepti de la un ziar de olteni stelisti cum e Ioanitoaia a si recunoscut . Si stiti cum sunt oltenii isi aduc toata natia de olteni la companiile unde sunt sefi ...
:) Respect!
LOLOLOLOLOLOLOLOL....de parca aici nu e tot asa :)))))))) ....de pe urma lui traiti cu totii :)))) Nu va paste demisia ...va paste somajul ...in momentul in care analfabetul nu se va mai rabda si va pune bazele televiziunii Gigi TV si a publicatiilor sportive : Gigi Sport si Gigi Cancan :)))))))...n-o sa mai aveti ce scrie ;))))
total greşit ... individul are şi copite :D :D :D
Mda, era de asteptat. Imi dau seama ce-i pe la celelalte ziare si televiziuni care sunt practic toata ziua in gura cu telemeaua lui Gigi. Si DA! Aici ma refer si la GSP. Ati depasit orice limita de bun simt.
ca pe vremea comunistilor... si o spun cu parere de rau pentru stelisti, deoarece este patronul lor care vrea sa apara icoana cand are coarne si coada. oamenii care cred ca pot influenta asa presa, se cred destepti, doar se cred. adica ori becali asta se crede foarte destept, ori ii crede pe toti cititorii foarte prosti. oricum da o dovada imensa de lipsa de orice etica caracter sau bun simt.
Foarte corect! ;)
La GSP cand o sa se intample acest lucru??? Aaaa, stati asa, voua va place.:)))))))))))))))))))))))))))
Super tare informatie in articolul asta. As intelege rostul lui, daca GSP ar face parte dintre elitele care lupta impotriva marlaniei, gigismului, MM-ismului, manelismului reghecampist, dar in conditiile date, cand voi mirositi fiecare part dat de personajele de mai sus, ce se vrea acest material? Un fel de "nea Gigi, vezi ce buni suntem noi, noi pupam in fund pe gratis"?
adevarul este dincolo de noi,dar mai ales de voi gesepistilor ,care va-ti facut pres in fata omul mic din satucul pipera .la mai mare dragii nostri falsificatori ai meseriei de ziarist sportiv.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.