Articol de GSP - Publicat joi, 09 ianuarie 2020 15:33
Costin Ștucan și Liviu Ganea, fostul atacant al celor de la Dinamo și CFR Cluj, au vorbit despre cele mai importante subiecte din fotbalul românesc.
„Dinamo a ajuns o echipă modestă! Prefeream vechea conducere, când Dinamo lua campionate. Preferi să ai un club stabil și fără datorii dar să nu ajungi în play-off? Istoria clubului te obligă să câștigi trofee.
Nu aveai voie să-ți vinzi căpitanul, cel mai bun jucător. Dacă ne uitămla reușitele din tur, nu poți spune că Dan Nistor doar a fost pe la Dinamo. A tras echipa după el”, a declarat Liviu Ganea.
Emisiunea integrală
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani