GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  GSP TV

În Bucuresti, GSP TV se recepţionează în reţeaua analogică RCS RDS pe canalul 57, frecvenţa 759,25 MHz.

Articol de GSP - Publicat luni, 16 ianuarie 2012 00:00 / Actualizat miercuri, 18 ianuarie 2012 11:32

Compania RCS - RDS a reintrodus GSPTV in grila sa. Postul de sport al trustului Intact  se poate receptiona din această săptămână, şi pe digital, şi pe analogic in reteaua respectivă. Pe analogic veţi găsi postul pe canalul 57, frecvenţa 759,25 megaherţi. In zilele urmatoare va fi introdus si pe DTH in reteaua RCS. GSPTV vă oferă Liga Întâi de fotbal, toate meciurile din rugbiul românesc, turnee de tenis ATP, tenis de masă, meciuri de fotbal internaţional, cele mai bune talk-show-uri, şi cele mai dinamice ştiri din sport!

Din aceasta săptămînă, GSP TV este şi în reţeaua RCS-RDS!

În Bucureşti,GSP TV se recepţionează în reţeaua analogică  pe canalul 57, frecvenţa 759,25 MHz. Dă o căutare la televizorul tău!

Dă-i pe GSP TV!

Citește și:
Ore decisive pentru transferul lui Adel Bettaieb
Superliga
Ore decisive pentru transferul lui Adel Bettaieb
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
Campionate
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
Bogdan Racovițan, atras cu un salariu de un milion de euro net pe an! Cine îi oferă și ce anume îl pune pe gânduri
Campionate
Bogdan Racovițan, atras cu un salariu de un milion de euro net pe an! Cine îi oferă și ce anume îl pune pe gânduri
Mauro Icardi a scăpat! Verdictul judecătoarei a lăsat-o mască pe Wanda Nara
Stiri extrasport
Mauro Icardi a scăpat! Verdictul judecătoarei a lăsat-o mască pe Wanda Nara
EXCLUSIV Clădire celebră din București transformată în apartamente
Profit.ro
EXCLUSIV Clădire celebră din București transformată în apartamente
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Gimnasta Sabrina Voinea, acuzată că și-a bătut iubitul în văzul tuturor » Reacția președintelui Federației: „Sesizări către autoritățile competente”

Drama secretă a canoistului Cătălin Chirilă: tumoră, stări de dezechilibru și viză medicală retrasă! + Campionul mondial nu se dă bătut: „Încerc să-mi învăț creierul”


Comentarii (57)
pandy.84
pandy.84  •  22 Ianuarie 2012, 12:07

nu inteleg de ce nu introduc cei de la rds rcs si pe digi satelit gsp tv ,nu sunt aceeasi companie de cablu?,cand o sa introduca gsp tv si pe digi satelit?astept si eu un raspuns pe adresa mea de [email protected] m-am saturat sa-si bata joc cei de la rds de noi,daca asi fi fost in locul la cna le-asi fi dat cate o amenda pe zi .rusine rds,sunteti niste rautaciosi ca vreti sa luati dreptul omului de a viziona ce ai place.

pisika_nebuna
pisika_nebuna  •  19 Ianuarie 2012, 16:59

GSPTV este transmis execrabil in reteaua RCS-RDS, atat in analogic, cat si in digital. Nu este de la emitatorul trustului INTACT, cu de la felul retransmisiei companiei de cablu. Sabotaj sau nu, desi la GSPTV nu se uita mai nimeni, sa fim seriosi, la ce program slab au si la ce transmisiuni de "competitii" emit in eter... totusi este foarte ciudata rezolutia de transmisie nu doar in Bucuresti, dar si in tara... Sunetul ramane in urma imaginii, blocurile electronice blocheaza imaginea, de multe ori este atat de neclara (re)transmisia incat nici mingea nu o distingi pe teren. in concluzie, mai bine va uitati la altceva: EUROSPORT, EUROSPORT2, DIGI SPORT 1,2,3, etc.

iulianonly
iulianonly  •  18 Ianuarie 2012, 22:30

ATENTIE MARE:acest post se vede si in reteaua upc , va anunt ca gsp tv furnizat de acest provider la mine se vede perfect , pe rcs se vede jalnic , deci eu cred ca problema vine de la acesti aroganti numiti rcs , eu o sa ii bombardez cu reclamatii.

Vezi toate comentariile (57)
Comentează