Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
ce dracu mai este gsptv1 si 2 caci eu nu am auzit de posturile astea
gsp si cu antena se vor face de tot c...tul dar nu asta este important,eu de mult timp nu mai privesc meciurile la tv pentru ca sunt foarte plictisitoare, de obicei le ascult la Fotbal Minut cu Minut cu ILIEEEEEEEEE DOBREEEEEEEEE sau le vad in direct de la stadion(Emil Alexandrescu) asa ca nu vad care e problema?
este foarte bine ce se intampla... mergeti la stadion putorilor dak vreti sa vedeti fotbal nu va mai plangeti k nu va programeaza televiziunea meciurile ca sa spargeti voi samanta si burtile alea nenorocite...aveti dreptate totusi..mai bine samantar acasa decat de stadion corect...o sa ajungeti niste bejnite nenorocite, tii cu o echipa mergi la stadion insoteste echipa in deplasari... sunteti lamentabili...daia s-a distrus fotbalu' in halul asta..sper sa puna si derbiuri ziua ca e mai spectaculo
este bataie de joc ce se intampla in fotballul romanesc !!!! cand sa facut acest contract nu s-a tinut cont si de programarea meciurilor????nu i-a trecut nimanui prin cap ca meciurile o sa se supapune!!!este revoltator si inadmisibil!!!!!!!va bateti joc de toti suporterii din romania!!!!!
pt Toby.. Dragomir ( Lpf) programeaza meciurile ora si ziua.. asa a fost tot timpul, nu numai acum de cand transmite Antena 1 - Rcs Acum mafiotul si-a luat-o rau in cap ..si asta doar pt ca licitatia nu a fost castigata de cine trebuia !!!!
am citit aproape toate comentariile insa nimeni nu vorbeste despre incompetenta astora de la trustul intact care au facut un contract atat de prost si nu au luat in vedere si aceasta problema a programarii meciurilor, acum a-ti luat foc vazand cum ''ochi bulbucati'' mitica va joaca cum vrea el, pacat de lumea asta care va fi privata de vederea meciurile echipei favorite gen rapid, steaua , dinamo, poli, doar ca au abonament la cablu la upc si meciurile se vor transmite pe gsptv1 sau 2
e foarte bine asa... ar trebui sa se dea numai la radio ca acolo nu se vad blaturile
microbistii nu au vazut niciodata toate meciurile pt ca microbistii sunt pe stadion acasa sau in deplasare, cetatenii in schimb vor fi afectati
Ati fi vrut sa tineti ocupata toata ziua de etapa cu canalele voastre tv nenascute inca. Sa incepeti la 14 si sa terminati undeva la ora 23. Se cheama monopol. Si de asta in Italia, Anglia sau Spania cele mai multe meciuri incep la aceeasi ora. Se cheama OPTIUNE! Alegi sa privesti sau alegi sa... pescuiesti. Te uiti la un meci care iti place si gata. Asta daca veti reusi sa faceti transmisii care sa placa microbistilor. Vedem noi... Vorba vine;)
"Microbiştii nu pot vedea integral granzii din Liga I! Meciurile se suprapun!". Nuuuuu! Microbistii nu pot vedea integral granzii din Liga I pentru ca voi tineti mortis sa nu revindeti drepturile de televizare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.