Alte știri din fotbal
„Este unic” » Dinastia Șahtior și una dintre cele mai mari moșteniri lăsate de Mircea Lucescu: Cupa UEFA
0
Scrisoarea de suflet a rivalului Fatih Terim pentru Mircea Lucescu: „Oriunde ai fi, nu îți vei lua niciodată ochii de la fotbal”
0
Cutremurul din 1977 a contribuit la venirea lui Mircea Lucescu la Corvinul Hunedoara » A fost arhitectul „echipei de sub furnale” și a lansat jucători uriași
0
Decizia luată de Dinamo: va strânge cele mai frumoase mesaje ale fanilor într-un volum
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
1
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
2
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
2
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
mancami-atzi pulja nu imi mai cenuzrati cuvintele.jos cenzura,jos cna.libertate pentru otv!
ivanovici esti o **** a lui nicu gheara pestele asta.si asta ii seful tau si-al lui mircea sandu.****
sa mai deturnati fonduri destinate copiilor si juniorilor ,sa mai retrogradati echipe cum ati facut cu sportul sa mai depunctati echipe cum ati facut cu noi,etc.avem mare nevoie de dvs.
sa mai candidati la urmatoarele alegeri ca fotbalul romanesc are nevoie de dvs.
dl sandu va asteptam cu bratele deschise la timisoara.personal va voi intampina findca sunteti omul potrivit ca presedinte al frf.
catre horia ivanovici.te credeam altfel dar inep sa cred ca ceea ce zice piturca este adevarat si ceea ce zic altii ca esti un slugoi al lui nicu gheara.nu mai pot adauga pe fanatik comentarii.esti o rusine ,cat ti-o dat spaga mircea sandu?
**** mi-ati sters 2 intrebari.cu *** ala de naum si ioanitoaia.la fiecare emisiune **** pe mircea sandu.pentru un interviu va vindeti sleata de **** ce sunteti.*** gsp tv -ul ala si pe securistul de voiculescu **** gspul asta ar trebui sa fie televiziune publica.
stie cineva Mircea Sandu ce facultate a facut???
cu serbia ramane cum so stabilit ,se joaca la timisoara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.