Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
* Foarte tare faza din minutul 15, când se încruntă virusologul Geambașu de la Gazeta sporturilor. Sunt convins că dacă Jean Cocteau ar fi făcut un film cu Klaus Kinski și i-ar fi zis lui Kinski: „încruntă-te”, Kinski ar fi fost azi un sărman precursor al lui Geambașu. * Deja mi se pare ciudat să se uite cineva două ore la detectivul, întrebătorul, doctorul, analistul, actorul, regizorul, protagonistul, specialistul, politologul, tehnocratul etc.etc. Tolontan. Să-i mai dai și Oscar, pentru mine, e de domeniul ufopatologiei. Dar așa mi se pare doar mie, întrucât, cu siguranță, am trăit mai mult decât trebuia.
Eu nu fac nimic pana nu aud parerea specialistului absolut domnul Gheorghe Becali
Gazetarii de temut nu exista in Romania,sistemul sanitar omoara oamenii in spitale de ***.Degeaba te lauzi Tolontane ca la noi coruptia e in floare .Oscarul se da la tari civilizate nu la 500 de parlamentari care conduc tara dupa bunul plac si manevreaza presa cum vor ei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In primul rand, hai sa fim obiectivi si sa intelegem ca Time si Crip Camp vor castiga, adica una din astea. Este irelevant ce cred astia de la Gazeta, care, insa, par a fi devenit niste Gigi Becai, adica, hai sa ne laudam pe noi si sa ne dam mari. ZERO incredere am in marea echipa de investigatori, care nu sunt decat niste ziaristi manipulati de sistem. Practic, daca interesul cuiva este sa dea in altcineva, sifoneaza la "investigatorii" gsp, care, de-a lungul timpului, au primit tot ce trebuia de la "surse" si au publicat, nu au facut investigatii serioase, pentru ca nu se pricep. Deci, asta cu Oscarul e ca aia cu Becalul in Champions League, cand se dadea mare ca apuca si el 3 firimituri si ce ramanea in farfuria alor mari. Dar se dadea mare! Era smecher! Adica un nimeni!
Nu interesează pe nimeni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.