Alte știri din fotbal
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
0
Gigi Becali a dezvăluit ultima „boacănă” a lui Tavi Popescu: „Dacă n-are minte, eu ce să-i fac?!”
0
Lacrimi și torțe: Nae Ungureanu, înmormântat lângă Ilie Balaci, în cimitirul Sineasca » Imagini emoționante: fanii și-au condus legenda din Craiova Maxima pe ultimul drum
2
Tănase și Crețu, out de la FCSB! Gigi Becali a intrat în direct și a spus totul: „Dacă îi dădea ăla o palmă, îl făcea una cu pământul!” + „Nu te agreează MM, la revedere!”
10
Știri din fotbal internațional
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
17
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Cred că ii e mai ușor acum lui Țepelin și toată presa sportivă se simte eliberată. O vrăjeală inutilă, mai mergea și un hashtag cu freewilly sau metoo, ca să fie treaba treabă.
Astia sunt aia care au sunat in pauza de publicitate in studioul Digi, ca unul dintre invitati, care face o reclama si pentru ei, nu zicea "ce trebuie". *** ba! Comunicat scris pe genunchi, dupa papica de fasole! Pariurile sunt mai nocive decat drogurile in clipa asta. Si atat
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și ce-ar fi putut spune? Că nu fac influențe către jurnaliști? Au spus ce ”e bine să spună”
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.