Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
0
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
1
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
Lotul naționalei din Coasta de Fildeș pentru Campionatul Mondial » Vedetele echipei africane
0
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
După ce Gică Hagi a anunțat decizia în privința lui Alexandru Mitriță, atacantul a fost din nou decisiv
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Costacurta@: azi astept sa citesc despre fetele de la handbal, de Ghita, nu de istorii de pe vremea lui Pazvante '86! Pe ziaristi ii intereseaza in schimb cheful de la Bamboo, Bianca si "Printul" Cristea, si alte tampenii. Despre istericalele stelistilor, antrenorii lor pe post de carpe si marea lor spalare de bani sa se scrie eventual dupa ce joaca, nu toata ziua buna ziua. Bateti la Napoli si sa se scrie o luna de voi, aplaud si eu! Dar aici e "poporul cu televizorul". R
stati,ca pana la pranz avem stiri cu ciobanu,deja el asteapta sa fie sunat.
gsp,ati ajuns la fundul sacului?
Nu ma deranjeaza deloc faptul ca Steaua conduce aceste clasamente si le urez succes in continuare. Un singur lucru ma deranjeaza. Faptul ca sunt intrebati toata ziua despre fotbal patroni de club si impresari. Iar asta arata o lipsa de profesionalism crasa din partea celor care fac asta si o lipsa de respect pentru cei care joaca fotbal, antreneaza sau sunt presedinti de club.Asta ma razvrateste
cea mai buna afacere pt steaua ar fi sa isi vanda drepturile TV singura.. sa numai fie in aceeasi oala cu maidanezii, ci.orexini si alti desculti.. cu un patron serios.. nu cu gigisor..si cu o organizare la nivel european...n-am avea ce discuta cu restu echipelor din liga lu mitica..
in rest tii cu toate nu? Nu ai si tu o echipa a ta de suflet?
Abia astept. In 3 zile scapati si de visul asta si puteti merge cu totii la iernat, stiti, tranhumanta =))
da tu de fapt,,,,cu ce echipa tzii? Sau tu esti cu handbalul?
SI INCA CEVA, E DIFERENTZA MARE INTRE NOI SI "EI", DE MENTALITATE DE NIVEL DE VALOARE DE CAPITAL SI CIVILIZATIE, ASA CA CE SA MAI VB, HAI PA K AM TREABA.
ASTA CU REZERVELE E VRAJEALA, SI BARCA A BATUT CU REZERVELE, ASTA CE INSEAMNA?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.