Alte știri din fotbal
Fostul internațional de tineret Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani, în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic: „Ce am văzut la ei este înfricoșător! Ar bate orice echipă”
0
Michael Olise, la un pas de recordul lui Pele la Campionatul Mondial: „Mbappe și Dembele nu au ce are el”
0
Darius Olaru s-a remarcat la debutul pentru Union St.-Gilloise
0
Mexic - Ecuador 2-0 » „El Tri”, calificare fără emoții în optimile Campionatului Mondial!
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Ai dreptate, s-au schimbat lucrurile de cand ne calificam noi la mondiale :)))
eu stiam ca primul meci este al tarii gazda, deci inteleg de ce este qatar in primul meci....dar sa ma uit la qatar? CM este interesant vara cand iese lumea la terase si se simt ei bine, cand se aduna prietenii la masa, vacante, .....acum a picat iarna...e cam aiurea...oricum probabil o sa ma uit doar la finala:)))
Traditional, primul meci era al campioanei mondiale, dar s-au bagat in fata araboii.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
justiție gesepistă, amu probabil va fi judecat și Neagoe că s-a dat la Croitoru, poate tot din cauza la ceva propuneri indecente....unde-i un pic de scandal, hop și gesepe-u, nimic nu le scapă
Da, e o țară bolnavă, pentru că oamenii ca tine se înmulțesc.
Nu tre sa fi procurot ci doar un OM cu picioarele pe pamând . Nu dai intr o femeoe , mai ales colegă decat când depaseste niste limite mult prea sensibile. Iar când o faci si public lucrurile sunt si mai clare . Iar cand e vorba de victimizare toate femeile iși joacă șansa pentru premiul Oscar.
Nu sunt procurori, sunt Gigi's Angels.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.