Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB: „Putem ajunge în Conference și cu echipa asta”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
Turcii i-au decis soarta lui Vincenzo Montella, după rușinea de la Mondial
0
Detaliul curios din vestiarul de la Mondial! S-a descoperit ce ascunde starul echipei într-o cutie mică
0
Haaland și colegii au dat „la vâsle”! + Replica virală despre duelul cu Mbappe: „Sincer, nu prea-mi pasă!”
0
Dider Deschamps a făcut haz de necaz, după meciul oprit 100 de minute: „Ce am făcut în timpul întreruperii? Am jucat cărți...”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Prostia la romani e ca stie doar extremitatile. De acolo unde am avut un singur post tv de sport (eurosportul) acuma sa ajuns la 11 mii de posturi, din pacate (exceptand eurosport 1 si 2) toate celelalte sunt slabe...foarte slabe. Mai bine faceti 2-3 posturi puternice si cu asta basta. De exemplu luati exemplu "Sky" sau nova. In romania daca vreau sa vad fotbal si baschet...imi trebuie: o parabolica fixata pe boom, una pe digi tv, alta pe dolce...cu tot cu decodoare...
Ba rapanosi de la antena 1 voi dc nu televizati toate meciurile??????????????? Dak nu le televizati dc draq lea-ti mai cumparat.Sa ne faceti in ciuda noua.Dc nu televizati Otelul in prima etapa???Eu unde vad meciul ala?????Lasai pe alti sa il televizeze dak voi nu il televizati
asta este o mare prostie.sa cumpere liga 1 o televiziune care pune preturi mari si care acum pune monopol.nu este corect dar in romania nimic nu este corect pentru k tot comunisti sunt la putere.noroc k digi tv k prindem si noi in spania k alfel ne uitam la stele......rusine .....
In stadiul actual, este sigur faptul că vor putea fi văzute doar de abonaţii RCS, pachetul de bază, şi DigiTV. Totuşi, se poartă negocieri între RCS şi ceilalţi cablişti pentru inserarea acestor posturi în pachetele de programe ale mai multor operatori de televiziune prin cablu şi satelit. Dacă nu se va reuşi introducerea lor, meciurile vor rămîne doar pe RCS şi Digi TV.
fratilor eu digi tv si merge perfect,mi l am pus pt ca prin cablu aveam astral cum are toata zona si e o mare teapa,la astral plateam 350.000 pe 40 de posturi iar la didgi 420.000 pe 70 si ceva de posturi inclusiv hbo,cinemax si o groaza de posturi de sport.....merta sa va bagati digi
CINE PILEA MEA O SA ISI PUNA DIGI , MIGI ,TIGI? O SA FIE UN DEZINTERES TOTAL , O MIZERIE DE CAMPIONAT , SI VOR CRESTE NUMARUL SPECTATORILOR PE STADION CAND ECHIPA RESPECTIVA VA JUCA ACASA ,TELESPORTUL SUNT VAI DE MAMA LOR CU TRANSMISIUNILE SI COMENTARIILE ,IMI INCHIPUI CUM VA ARATA GSPTV?!
Frate io am acasa Digi tv din simplul motiv ca au fost primii care au aparut k o tel digitala!Sunt in al 9 lea cer k pot sa vad meciurile fara sa platesc nik in plus... si nu doar romania si anglia,scotia,grecia,germania,portugalia,franta,olanda etc(mai sunt cupe etc) . DigiTV este singura tel digitala care are cele mai multe programe de sport in pachetul baza :sport.ro ,sport1,eurosport,eurosport2,telesport,sport klub ! aSA k am de unde alege...DIGITV cea mai tare sa o tina tot asa...
in reteaua dolce o sa se vada cum ii pun catusele lui mitica.iar voi antenistilor sa vedeti ce injuraturi o sa luati....pregatiti-va familiile!
In reteaua dolce se va vedea?
prima etapa din liga 1 burger-realitatea tv .craiova-poli iasi gsp tv 1 ,sambata 26 iulie 2008 ,sezonul 2008-2009 ,ora 18.00.tot in aceasi zi fc arges -poli timisoara gsp tv 1 19.30. deci ultimul sfert de ora din primul meci se suprapune cu primul sfert de ora din al doilea meci.o sa se transmita pana la final meciul 1 si va transmite meciul 2 din minutul 15 sau va transmite alternativ sau mai poate da meciurile unul pe jumatate de ecran celalalt pe cealalta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.