Articol de GSP - Publicat luni, 25 august 2008 00:00
"Cand am venit la Pandurii, nu aveam parul alb. Acum mi-a albit", a declarat ieri Neagoe. Antrenorul a gasit si explicatia pentru firele de par albe iesite in decursul celor trei ani petrecuti ca "principal" la Targu-Jiu.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial