Articol de GSP - Publicat joi, 18 septembrie 2008 00:00
Dinamo a punctat de 13 ori şi a încasat 7 goluri în cele 7 etape disputate până acum în Liga 1, în timp ce NEC a marcat 3 goluri şi a primit doar unul în două etape de Eredivisie. Câte goluri crezi că se vor înscrie în meciul din această seară?
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial