Alte știri din fotbal
Mariko Daouda se bucură pentru Craiova: „Și noi ne-am luptat pentru titlu, dar Dinamo și FCSB aveau echipe bune”
0
Petrolul a făcut al 9-lea transfer al verii
0
Diana Șucu, mesaj de ziua Rapidului: „La mulți ani și domnului Gigi Becali!”
1
Când e tragerea la sorți a „țintarului” Surperligii: U Cluj și Dinamo au avut cerințe speciale la evenimentul de la Marriott
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid tocmai l-a cumpărat pentru 9 milioane de euro și deja îl scoate la vânzare: cât îi cere lui Inter
0
Și-a lăsat iubitul fotbalist și se căsătorește cu ispita de la Insula Iubirii: „Felicitări, frate!”
0
Eroul Iranului, mulțumiri speciale unui român: „Alin m-a «omorât», lui îi datorez parada asta!”
0
Dorinel Munteanu, supărat după două săptămâni de Mondial: „Favoriții mei nu m-au convins deloc”
3
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Absolut! de cand am auzit stirea n-am avut niciun dubiu ca au trantit meciul pentru pariuri. excelent plan, diabolic!
Stau si ma intreb si nu reusesc , sa inteleg: "chestia" asta cu mafia pariurilor o discutati voi in Romania despre un meci din Spania!Sunteti neb..uni domnilor ziaristi de la gsp:aici nimeni nu vorbeste despre asa ceva,in niciun ziar , pe niciun site-doar voi "stie tot" , din dorinta de a mai avea un articol "senzational".Aici se vorbeste despre destituirea lui Pelligrini, nu de pariuri..
dar blat a facut real si cu milan ca jucau a2 cu bwin pw piept si ia dat la milan cota de 7 eu am pus pe milan si am castigat ca mi sa parut suspect intr-un meci de CL sa dai cota 7 la milan care sa fim sinceri nu e SAGEATA STEJARU
peste tot e lafel,80 la suta din meciuri sunt trucate pt bani,inclusiv la noi in fotbal,chiar si laechipa nationala acel 5-0 a imbogatit din nou pe cei implicati
Blaturile cu agentiile de pariuri se fac la scor corect (4-0 cota uriasa), favoritul nu marcheaza (cota mare), 2 pauza 1 final, cel putin 25 cota. Pentru naivii care nu cred ca Realul, Man Utd, Liverpool si altii asemenea fac blaturi, traiti pe alta lume !!
Mai ales cluburi de talia lui Real fac blaturi. Vezi maretzul Burnley - Man Utd 1-0. Blat pe fata ! Blatul se face cu agentia de pariuri pe meciurile dezechilibrate. Deci trebuie sa ai un club mare pe post de favorit, ca sa ai cota de 1.20, 1.30, 1.40. Nu face nimeni blaturi la meciuri echilibrate. Evident ca Realul se va califica, dar cota pentru 5-0 si mai mult va fi pe masura.
Posibila aceasta conexiune dintre Real si mafia pariurilor, de ce nu? Un argument este cel al valorilor foarte mari ale transferurilor din acest an competitional, intr-o perioada in care majoritatea cluburilor cumpara cat mai putin. (ex: Manchester, cel mai bogat cllub din lume)
ba da ne dam noi cu parerea despre mafia din spania...parca toata ziua ii urmarim pe aia si cu cine se intalnesc? dupa ce suntem 22 de milioane de presedinti de tara, de antrenori jucatori mai suntem si detectivi in Spania...
numai xine joaka frecvent la pariuri isi da seama de blat...o cota de 1.45 pt real e deja prea mult :))s-au bazat ca majoritatea inghit momeala si o vor pune "baza" pe bilete...ma rog...bwin e sponsor..la cota 100, mizand 1 milion..calculati voi...normal in asia :) si normal ca nu va fi UN oariu de un mil.ci mai multe mici...nu va mai faceti iluzii..asta e sportul..real tre sa isi acopere costurile..totul e calculat...mai mergeti prin Vest...aia au tot calculat ca sa faca bani..asa ca
daca a intrat?! este acolo de mult...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.