Articol de GSP - Publicat miercuri, 05 mai 2010 00:00
Antrenorul celor de la Fulham, Roy Hodgson, a declarat că meciul de azi cu Stoke va fi un bun antrenament în vederea finalei de peste o săptămînă. Bobby Zamora nu va fi folosit pentru că nu este pe deplin refăcut, iar Gera ar putea intra, după ce a fost odihnit în weekend. Nici Fulham şi nici Stoke nu au emoţii pe în ultimele etape ale campionatului, fiind departe de zona retrogradării.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!