Articol de GSP - Publicat luni, 16 iunie 2008 00:00
Nemtii au debutat bine, invingand Polonia cu 2-0, insa infrangerea suferita in fata Croatiei ii pune pe elevii lui Low intr-o postura mai putin asteptata, aceea de a fi nevoiti sa dispute in aceasta seara un meci de totul sau nimic impotriva Austriei...
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial