Articol de GSP - Publicat sambata, 26 aprilie 2008 00:00
Steaua este obligata sa castige toate meciurile pana la finalul campionatului pentru a nu mai depinde de rezultatele CFR-ului, insa programul "ros-albastrilor" este foarte dificil la capatul acestei stagiuni. Dupa ce au remizat pe teren propriu cu Poli Timisoara, stelisti sunt obligati sa castige pe terenul Craiovei, una dintre cele mai in forma echipe ale campionatului.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani