Articol de GSP - Publicat vineri, 18 aprilie 2008 00:00
Patronul Universităţii spune că i-ar fi imposibil să le ceară jucătorilor săi să se predea în faţa Stelei, în meciul de peste două etape.
"Sînt lucruri care mă depăşesc. Nu mă pricep la blătuit meciuri, nici să iau, nici să dau! Nu mă văd în ipostaza de a le spune în vestiar lui Costea, Bornescu sau Stoica: 'Băieţi, azi trebuie să cîştige Steaua!'. Aşa ceva nu intră în firea lucrurilor pentru mine!", a spus Mititelu la Fanatik Show.
Patronul Universităţii spune că i-ar fi imposibil să le ceară jucătorilor săi să se predea în faţa Stelei, în meciul de peste două etape.
"Sînt lucruri care mă depăşesc. Nu mă pricep la blătuit meciuri, nici să iau, nici să dau! Nu mă văd în ipostaza de a le spune în vestiar lui Costea, Bornescu sau Stoica: 'Băieţi, azi trebuie să cîştige Steaua!'. Aşa ceva nu intră în firea lucrurilor pentru mine!", a spus Mititelu la Fanatik Show.
Totul pe craiovamaxima.ro
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani