Articol de GSP - Publicat marti, 22 iulie 2008 00:00
În ciuda unui inceput de sezon ce se anunta foarte dificil, Sorin Boca (presedintele executiv al Politehnicii Iasi) anunta ca isi doreste nu mai putin de 4 puncte dupa primele 2 etape din noul campionat. Iesenii vor debuta intr-o deplasare la Universitatea Craiova, urmand apoi sa intalneasca FC Vaslui in Copou.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial