Articol de GSP - Publicat vineri, 23 octombrie 2009 00:00
După o serie excelentă de 5 rezultate pozitive consecutive-4 victorii şi un egal, Poli Iaşi a capotat etapa precedentă, pierzând cu 0-2 meciul de acasă cu Steaua. Totuşi, ieşenii speră să recupereze măcar un punct în această rundă, când vor juca la Galaţi cu Oţelul, formaţie care, alături de Internaţional, nu a câştigat niciun meci pe propriul teren, în actuala stagiune.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!