Articol de GSP - Publicat miercuri, 09 decembrie 2009 00:00
Un punct. De atât mai are nevoie Unirea Urziceni pentru a se califica, în premieră pentru fotbalul din România, în primăvara Ligii Campionilor, cea mai puternică şi mai bogată competiţie intercluburi europeană. La Stuttgart va fi însă un adevărat infern, obiectivul gazdelor fiind victoria, unicul rezultat care îi duce pe şvabi în faza următoare a Ligii.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!