Articol de GSP - Publicat marti, 20 mai 2008 00:00
"Philipp este inca tanar, dar a capatat destula experienta de cand joaca in Bundesliga si este selectionat la prima reprezentativa a Elvetiei. A evoluat si in Champions League cand era la Basel, deci fotbalul de top nu va fi o problema pentru el. Este un jucator care urca des in atac si are o mentalitate de invingator, de aceea cred ca o sa ne fie de mare ajutor.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani