Articol de GSP - Publicat miercuri, 02 iulie 2008 00:00
Stelistii au inceput cu dreptul perioada de pregatire, invingand cu 2-0 gruparea slovena NK Maribor. Astazi, elevii lui Marius Lacatus vor sustine un nou meci amical in compania unei echipe ce a terminat competitia interna pe locul 9...
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial