GSP SPECIAL » PARIORI.RO » POLI TIMIŞOARA - DINAMO, MÎINE, 20:30, LIVE VIDEO PE GSP TV ŞI TEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Noua „perlă” a lui Gigi » FCSB l-a legitimat pe fiul brazilianului fost la AC Milan: „L-a ochit Florin Cernat”
2
Un puști-minune de 17 ani începe să facă furori în cantonamentul Craiovei din Austria
1
Ziua decisivă! Zeljko Kopic, așteptat la negocierile finale
1
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!
8
Știri din fotbal internațional
Nemții critică noul format al Mondialului: „E un turneu absurd! Nu știm până duminică adversarul de a doua zi”
0
Anglia - Ghana, meci pentru primul loc în grupa L de la Campionatul Mondial » Echipele probabile
0
Un star al Braziliei are mari probleme financiare: „Știu din surse de la club. Speră să plece în Arabia Saudită!”
0
După dezastrul cu naționala Italiei, Gennaro Gattuso a fost prezentat oficial la noua echipă
2
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Sorin Grindeanu l-a anunțat pe Nicușor Dan că PSD își asumă guvernarea
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Fulgerul Bragadiru Poli AEK FC Timisoara e o rusine pt Romania !
BAI D.OBITOCILOR, BAI C.RETINILOR, PAI DACA DINAMO FURA IN CAMPIONAT SI D-AIA PIERDE IN EUROPA CU ECHIPE SATESTI, CELELATE ECHIPE CARE S-AU FACUT ANUL ASTA DE CACAO CE FAC?!! AU FURAT SI ELE?!! NU VEDETI CA SUNTETI PENIBILI FRUSTRATILOR!!! SUSTINETI-VA ECHIPA DIN C, NU PE FULGERU BRAGADIRU!!! NU DEGEABA timisoara E RUSINEA TARII!!!
nu se scrie "alb-rosii"?
De ce credeti ca in Europa va bat echipele satesti? Simplu. Furati 15 - 20 de puncte in fiecare campionat,luati locul echipelor mai bune in cupele europene, apoi va mirati ca va bate Dumnezeu... Toata istoria lui dinamo e presarata cu hotie, nesimtire si lipsa totala de spirit sportiv. Club de militzieni, deh... Ar trebui sa jucati in maro. Pentru voi e o mandrie ca pe blazon aveti cei doi caini rosii, adica militzia si securitatea? Si o alta intrebare: ce inseamna, in limba romana, dinamo?
pt #2 polistii mai au curajul sa aminteasca de celebrul meci din 2004.in meciul ala cei de la poli au contestat de toate eliminari nefondate,offsaiduri,faulturi prea usor acordate pt dinamo.ei bine nu (in acel meci pe care mi-l amintesc de parca a fost ieri) arbitrul a gresit la o singura faza n-a dat penalty in min 13 la stoican pt dinamo atat in rest discursurile lui zanc si constantinovici de dupa meci ca au fost furati,ca bla-bla-uri de astea sunt numai praf in ochii prostilor ca tine bah
sefii astia de la dinamo asa de mult viseaza de fiecare data inainte de meci, iei bat pe toata lumea numai ca la sfarsit de meci pleaca cu coada intre picioare
4 oameni afara ca ati fost macelari de aia, rupeati toate picioarele , si ce 7 metri off-said la danciulesc am si eu o intrebare de udne ai vazut tu meciul ala ? sau sigur l-ai vazut? mai urmeaza inca 100 de ani fara sa-i bateti pe catei , mai ales ca urziceniu o trecut pe primu loc si nu ne permitem asa ceva
si te bucuri ca va batut o echipa ce e in liga a III a acum?? :))
am sa zic ceva...sunteti boi[cei e la gsp]si frustrati penali cei de la tim..dinamo nu are nici o infrangere cu echipa asta a timisoarei de cand am promovat pt ca nu a fost recunoscut palmaresul...si poli care a batut pe dinamo in 97 e in divizia c asha ca AVETI 0 VICTORII cu dinamo
In 2002, in meciul de pomina cand jegumentul Burloiu ne-a eliminat 4 jucatori, ne-a anulat un gol valabil, le-a mai inventat si vreo 20 de lovituri libere, iar frate-su de la tusa inchidea ochii la ofsaiduri de sapte metri la Danciulescu, abia au reusit sa ne bata cu 4 - 3. Acum doi ani, cand au luat iar un titlu cu japca, am jucat cu jniorii si nu ne-au putut bate. Chestiile astea le-as trece la capitolul victorii. Morale. Bine, asa ceva nu pot concepe creierele de militzieni...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.