GSP SPECIAL  »  PUBLICITATE  »  ADVERTORIAL

CFR Cluj – Pyunik Erevan – cele mai mari cote din lume pe victoria campioanei României, doar la Mozzart Bet!

Articol de GSP - Publicat miercuri, 13 iulie 2022 14:18 / Actualizat miercuri, 13 iulie 2022 14:18

Astăzi se dispută returul partidei CFR – Pyunik, meci din primul tur preliminar al UEFA Champions League, iar după remiza din tur, cele mai mari cote din lume vin la Mozzart Bet!

CFR Cluj – Pyunik Erevan (ora 21:30) cota 1.30

Trupa lui Dan Petrescu a dominat turul din Armenia, însă nu a reușit să găsească drumul spre gol, iar partida s-a încheiat nedecis, 0-0. Acum, campioana României este favorită certă la calificare, însa nu va avea parte de un meci ușor. Cum golul în deplasare nu mai contează, orice rezultat de egalitate ar trimite meciul în prelungiri, însă gazdele vor să tranșeze fără emoții calificarea, iar succesul în 90 de minute are cotă mărită la Mozzart Bet.

Ești pasionat de Blackjack? Intră în Blackjack VIP Lounge, unde te așteaptă premii totale de 14.400 RON

Clujenii nu își permit pași greșiți, mai ales că au ratat deja un prim obiectiv al actulului sezon, Supercupa României. CFR a pierdut sâmbătă, la Arad, meciul cu Sepsi OSK, 1-2, iar cel mai probabil dușul rece suferit i-a trezit pe băieții lui Petrescu înainte de returul cu Pyunik.

Miercuri plouă cu premii la MozzartBet! Distează-te și poți câștiga rotiri gratuite și premii în bani!

NOTĂ: Cotele pot suferi modificări, însă la Mozzart Bet ele vor fi în orice moment cele mai mari din lume.