PUBLICITATE

Miercuri, 9 ianuarie Gazeta Sporturilor și Telekom Sport îți oferă gratuit afișul Anul Sportiv 2019!

Vineri, 04 Ianuarie

Împreună cu Gazeta Sporturilor de miercuri, 9 ianuarie primeşti GRATUIT afișul Anul Sportiv 2019.Vrei să ştii cînd are loc fiecare eveniment sportiv important din anul 2019? Nu rata calendarul celor mai importante competiţii din 2019 de la Formula 1, Tenis, Motociclism, Handbal, Baschet, Snooker, Fotbal până la Fotbal American, Ciclism, Lupte!  

Afişul Anul Sportiv 2019 va fi disponibil şi în format electronic împreună cu ediţia digitală a Gazetei Sporturilor.

Advertisement

Comentarii (0)

Articolul nu are încă nici un comentariu. Fii primul care comentează!

Comentează

Agenda

Oră Competiție / Post TV
01:30 Baschet, NBA

Toronto - Oklahoma

Telekom 1
10:30 Patinaj Artistic

CM: Saitama

Eurosport 2
13:00 Fotbal, Liga 2

Academica Clinceni - UTA Arad

Digi 1, Look Sport
15:30 Fotbal, Liga 3

Rapid - FCSB II

Digi 1
15:30 Volei M

Volei Municipal Zalău - Steaua

Digi 3
17:00 Tenis, WTA&ATP

Turneul din Miami

Digi 2, Digi 4, Telekom 3
18:00 Handbal M

HC Dobrogea Sud Constanța - Holstebro

Digi 3, Telekom 2
19:00 Fotbal, Preliminarii EURO 2020

Suedia - România

ProTV
19:30 Baschet M

BC CSU Sibiu - CSM CSU Oradea

Digi 3
20:00 Curling

CM: Silkeborg

Eurosport 2
21:30 Handbal M

Zagreb - Vardar

Digi 3, Telekom 2
Program TV complet

Liga 1

Play-off
  Echipa M V E Î Golaveraj Pct
1 CFR Cluj 2 2 0 0 4 - 1 33
2 CSU Craiova 2 2 0 0 2 - 0 29
3 FCSB 2 1 0 1 3 - 2 28
4 Viitorul 2 1 0 1 2 - 2 22
5 Astra Giurgiu 2 0 0 2 0 - 3 21
6 Sepsi OSK 2 0 0 2 1 - 4 19


Play-out
  Echipa M V E Î Golaveraj Pct
1 Gaz Metan 2 2 0 0 4 - 1 22
2 Poli Iași 2 1 0 1 2 - 3 20
3 Dinamo 2 1 0 1 3 - 2 19
4 FC Botoșani 2 0 1 1 1 - 2 19
5 FC Voluntari 2 2 0 0 4 - 1 17
6 Hermannstadt 2 0 1 1 2 - 4 17
7 Călărași 2 0 0 2 1 - 4 12
8 Chiajna 2 0 2 0 2 - 2 11
Sa 30.03.19
21:30
CFR Cluj
-
Astra Giurgiu
-
Du 31.03.19
20:30
FCSB
-
CSU Craiova
-
Lu 01.04.19
20:30
Sepsi OSK
-
Viitorul
-


Play-out
Vi 29.03.19
20:30
Dinamo
-
Hermannstadt
-
Du 31.03.19
15:00
Chiajna
-
FC Voluntari
-
Du 31.03.19
17:30
Poli Iași
-
Gaz Metan
-
Lu 01.04.19
17:30
FC Botoșani
-
Călărași
-